Hamilton Conte Paris - umění pařížských mistrů je obdivuhodné

Společnost, která byla založena v roce 2009, čerpá inspiraci z různorodého prostředí a doplňujících talentů svých dvou zakladatelů, jimiž jsou Ross Hamilton Englisbe a Fabián Pellegrinet Conte. Jejich umělecký přístup se inspiroval různými styly a kulturami.
23. dubna 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Objekty, jenž si samy dál žijí svým vlastním příběhem

Jejich díla odrážejí obrovskou vášeň pro vyprávění příběhů. Některé modely nesou jména inspirativních lidí, zatímco jiné jsou spojeny s anekdotami nebo z místy z jejich předchozích pobytů. Krásným příkladem je Fabianův otec, který se jmenoval Enzo, rád si vzal koňak v pohodlné a obklopující židli. Křeslo s křídly se stejným názvem bylo navrženo s ohledem na tuto vzpomínku, která zůstává nesmazatelně vryta do jejich paměti.

"Pro mě je luxusem schopnost pracovat s řemeslníky, věnovat čas a péči detailům a mít z toho potěšení," říká Fabián Pellegrinet Conte.

Kombinace pragmatismu a vášnivé kreativity, níž oplývají oba designéři, zaručuje originálnost a jakoby předání pocitu tepla do jejich interiérových výrobků. Oddaní řemeslné produkci a pozornosti detailu se umělecké výtvory inspirují různými styly a kulturami. Rádi spojují své návrhy z prvky padesátých a sedmdesátých let, Ameriky a Skandinávie a dodávají jim nádech luxusního pařížského vkusu. Každý kus ve sbírce vypráví příběh a jejich návrhy se zaměřují na vytvoření „vesmíru“, který je odlišný od jiných značek. Jejich produkce nabízí všechny prvky pro vybavení vnitřního prostoru: nábytek, sedadla, osvětlení a výtvarné umění.

Tenoch luxusní příborník, který je sám o sobě solitér

Obdivovat můžete skladovací skříň v dubové dóze Café nebo Double Café s vrstvenými mosaznými dveřními fasádami a mosaznými nožičkami a rukojetí.

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

Úchvatný umělecký stůl Talos

Další vynikající nový luxusní kus je koktejlový stůl Talos. Dodává se s odlitým hliníkovým podstavcem s organickým povrchem mírně lakovaným a je k dostání v dubu, ořechu nebo imbuji.

Windsor chair – toužíte si sednout?

Nádherné křeslo se smaltovanou železnou luxusní konstrukcí v nezvyklém provedení zlata nebo antracitu prozáří váš interiér. Můžete si dle vlastního výběru zvolit potahy například kočičí tkaniny I-VI anebo kůži. Pro větší pohodlí a relaxaci využijete i jeden polštář 70x70 z téhož materiálu.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (12)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
50, Rue de Babylone | 75007 Paris
showroom.paris@hamiltonconte.com
+33 1 75 57 76 52