Harley Davidson za 1,79 milionů dolarů - nejdražší motorka světa!

Důvodem, proč nám luxusní motorka Harley Davidson Blue Edition pravděpodobně nebude dělat ozdobu v garáži, je její vysoká cena. Co jí dělá nejdražší na světě?
26. května 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Švýcarská značka Bucherer je proslulá výrobou luxusních šperků a hodinek. Tentokrát se spojila se společností Bündnerbike a vytvořila dokonalý stroj, na kterém můžete obdivovat úžasný design v sytě modré barvě s pozlacenými částmi! Milovníci legendární motorky Harley-Davidson jásají!

Harley Davidson Blue Edition je založena na modelu Harley-Davidson Softail Slim S, ale je kompletně upravena. Jak? Samozřejmě do naprosté dokonalosti!

Unikátní motorka „hand made“

Jedná se o precizní ruční práci: motorka byla svařována, broušena i leštěna ručně, sedlo je ručně šité ve Švýcarsku. Harley Davidson Blue Edition je také první motocykl na světě, který má motor osvětlen zevnitř. Dokonce i ráfky jsou vyrobeny na zakázku! Kromě toho jsou různé části motocyklu pozlacené a motorka na sobě nese speciální detaily v jiskřivé barvě.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

Součástí jsou diamantové prsteny a hodinky Carl F. Bucherer

Na první pohled každého dostane intenzivní modrý odstín. Stroj byl nejdříve postříbřen, poté se na něj naneslo 6 barevných potahů, a to speciální metodou, která je přísně tajná! Vzrušující design luxusní motorky je obohacen šperkařskými a hodinářskými prvky. Pod sklem můžete neustále sledovat čas díky umístěným luxusním hodinkám Carl F. Bucherer. Také majitel dostane excelentní hodinky, na kterých je vyobrazen motor Harley Davidson.

Na rukojeti je připevněný prsten z dílny Bucherer Fine Jewellery s šestihranným diamantem (5,4 karátů). Další dvojici diamantových prstenů najdete na vidlicích a velká verze je umístěna v levé polovině nádrže.

Motorka par excellence!

Samotná výroba extrémně luxusní motorky Harley-Davidson Blue Edition trvala více než 2 500 hodin, návrh a realizace zabrala přibližně rok a pracovalo na ní 8 zaměstnanců z obou společností.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká