Top hledané
Výsledky (0)
Vše, co se stalo na Haute Couture Week 2023

Haute Couture je u konce a my jsme pro vás vybrali to nejlepší z nejlepších. Nechybí Zuhair Murad, Elie Saab, Valentino nebo Fendi

Dominika Žejdl
01. února 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Elie Saab nikdy nezklame

Teploty v Paříži klesly na bod mrazu, ale po runwayi se procházely žhavé modelky a předváděly ty nejluxusnější róby roku. Haute Couture week všechny vyhnal do ulic a bylo jedno, jestli budou muset chodit v kukle nebo zimní bundě, tohle si nesmí nikdo nechat ujít. Šaty se lvem od značky Schiaparelli jste už viděli, teď je na čase podívat se na trošku jiný luxus! 

Elie Saab předvedla majestátní kolekci pro každou princeznu či královnu!

Otevřít v galerii (4)
Elie Saab luxusní Haute Couture
Elie Saab luxusní Haute CoutureZdroj: Profimedia

Na šaty z kolekce Elie Saab je vždy radost pohledět. Každá róba se pyšní řadou nádherných výšivek, aplikací a ozdob všeho druhu, na které si jen vzpomenete. Minimalismus a zdrženlivost zde rozhodně nemají šanci, zde se hraje na detaily, hodně zdobení a luxus. Moc se nám líbí, že každá róba je opravdu unikát sama o sobě a kdo bude mít příležitost si takové šat někam obléci, má opravdové štěstí. 

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 Štěrboholy –, Praha 10

Božské pompézní Valentino!

Otevřít v galerii (4)
Valentino pompézní kolekce!
Valentino pompézní kolekce!Zdroj: Profimedia

Haute couture je o kouzlu nemožných výzev a o úžasném řemeslu. Přesně to je to, co můžeme vidět u značky Valentino. Neuvěřitelné pompézní šaty všech druhů, které jsou na první pohled ohromné. Obrovské sukně, volány, naducané látky, ale také nádherné propracované výšivky. Je to prostě nádhera!

Jednodušší a jemnější Fendi

Otevřít v galerii (4)
Fendi krajka nebo tyl?
Fendi krajka nebo tyl?Zdroj: Profimedia

Od každého trochu. Nádherné luxusní a velkolepé šaty jsme vám již ukázaly a nyní je na řadě něco jemnějšího od značky Fendi. Líbí se nám ta jemnost a jednoduchost, která má také svůj půvab. Použití krajek, tylu a dalších materiálů působí elegantně a mladistvě. Tady si vybere žena v každé věkové kategorii a bude působil jako krásná jemná víla. 

A teď zase něco extra: neuvěřitelný Zuhair Murad

Otevřít v galerii (4)
Božský Zuhair Murad
Božský Zuhair MuradZdroj: Profimedia

Jestli něco milujeme, jsou to šaty značky Zuhair Murad. Ty z letošní kolekce jsou dokonalé romanticky sexy. Jako vždy je zde mnoho zdobení - korálků, kamínků, výšivek, tylu, šifonu, žeržeje a také třásní. Dokonalé šaty na červený koberec. Barevná škála je obrovská - od žlutých tónů, růžových, až po zlatou a stříbrnou. Tak kdo je vynese na Oscary či jinou společenskou událost?

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze