Top hledané
Výsledky (0)
Se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou o jejím hausbótu, hudbě, manželovi i péči o pleť.

Rychlá Zpověd'- Helena Vondráčková o svém luxusním hausbótu: Prozradila nám, jak to tam vypadá

06. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut

Zpěvačka Helena Vondráčková se vážně nenudí. Když nezpívá na koncertě, hraje v muzikálech nebo natáčí album. I léto bude trávit pracovně, ale jak jsme se od ní dozvěděli, na relax si samozřejmě taky čas najde. Jak nám prozradila, volný čas nejradši tráví na svém luxusním hausbótu.

Helena Vondráčková se nezastaví.
Helena Vondráčková vydala další CD.
Helena Vondráčková a její nejnovější album.

Nadělila jste si Diamantovou kolekci pěti CD. Jaký z toho máte pocit?

Já jsem si ji nenadělila, byla mi nadělena Supraphonem. Mám z toho velmi dobrý pocit. Myslím si, že jsme pro to všichni udělali maximum, tedy včetně mě. Jak už slyším první ohlasy, tak cítím, že by to mohlo být velmi pozitivní a udělat to radost mým fanouškům nebo lidem, kteří rádi poslouchají moje písničky.

Jak dlouho tento projekt vznikal?

Vznikal určitě půl roku. Vybírali jsme z 1500 písní, což je docela nářez. Proběhla tři kola, než jsme se dopracovali ke konci. Už jsme si mysleli, že jsme tam, ale když jsme to potom vše spočítali, zjistili jsme, že ještě něco musíme vyhodit. Srdce nás bolelo, ale nakonec si myslím, že to dopadlo velmi dobře. Hlavně mám radost, že je tam devět nových věcí. Krom toho píseň z animovaného filmu Na vlásku nebo z muzikálu Sunset Boulevard. Krom toho i písně, které jsem třeba zpívala někde na koncertě jednou, ale nikdy nevyšly na žádném nosiči. Jsou tam i tři písně s novými texty, které jsem našla v šuplíku od Zdeňka Borovce. Letos by oslavil pětaosmdesáté narozeniny. Jedno z těch CD je tak věnováno právě jeho báječným textům. Další CD obsahuje písně z filmů a muzikálů, další duety, a na posledním jsou hity, takový průřez kariérou… Takže mám dojem, že snad budou lidi spokojení.

Chystáte se v létě na nějakou dovolenou, nebo bude vaše léto jen pracovní?

Ještě mě čeká televize a koncert v Polsku, první evropský festival pohádkových filmů v Německu, kde jsem pro tuto příležitost nazpívala v němčině hymnu celého festivalu. Během léta budou sice probíhat zkoušky na muzikál, ale snad si najdu alespoň pár dnů, kdy budu moct být s manželem a s naším milovaným pejskem Elzičkou na hausbótu. A začátkem září jedu s přáteli na Kanárské ostrovy, tam jezdím každý rok.

Zmínila jste hausbót. Napadlo mě – nemáte někdy s manželem ponorkovou nemoc, když tam jste sami spolu?

Ne, to nemáme, jsme naprosto v pohodě, my se třeba pohádáme, ale vždycky je to jen taková průměrná záležitost, máme se moc rádi a je nám spolu hrozně dobře, přestože je můj manžel neustále v mé blízkosti a dělá mi managment.

Jak vlastně na hausbótu řešíte jídlo? Máte tam kuchyň, nebo vždy někde zakotvíte a jdete se najíst do restaurace?

Ten hausbót není pojízdný, parkuje na jednom místě. Je to vlastně takový botel (smích). Máme tam veškerý komfort. Měří asi sedmnáct metrů, takže je to opravdu veliký prostor. Je tam obrovský obývací pokoj s kuchyní, jsou tam tři ložnice a jedna veliká koupelna, obrovská terasa. Mám tam svého kajáčka, na kterém ráda jezdím, Martin zase má motorovou loď, takže jezdíme na výlety. Přichází k nám spousta lidí, i z branže. Takže je nám tam hrozně dobře. Když si večer sedneme, když zapadá slunce, a Vltava je jak volej, jak já říkám, tak to jsou ty nejhezčí chvíle. Dáme si nějakou dobrou muzičku, sklenku vína…

To by jeden záviděl! Podle vás je váš hausbót luxusní, nebo normální?

(smích) Já si myslím, že je luxusní.

V jaké cenové relaci se takový hausbót pohybuje?

Tak to nevím, to ví můj manžel, to byste se musela zeptat jeho, já čísla moc neregistruju (smích).

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m, Praha 1

Když už se bavíme o luxusu, na jaké nejluxusnější dovolené jste byla?

Když jezdíme na dovolenou, tak to spíš pojímáme tak, že chceme něco vidět, chceme cestovat a nemusíme mít stříbrné kohoutky a zlatou vanu. Jistě, máme rádi pohodlí, byli jsme třeba s manželem několikrát na Rhodosu, protože máme kamaráda, který má na Slovensku cestovní kancelář, a tam jsme měli opravdu krásný apartmán, takže asi to…

Existuje země, kam byste na dovolenou nejela?

Asi bych se teď moc neorientovala na arabské státy, protože přece jenom když je člověk na dovolené, má rád jistotu a pohodu. Neříkám, že je to všude nebezpečné, ale radši volím Floridu, kde máme dům a jezdíme tam ob rok, nebo když je čas, tak každý rok.

Luxusní byt Troja 111m
Luxusní byt Troja 111m, Praha 7

Na závěr se zeptám – vy vypadáte skvěle, každý vám to jistě říká…

Děkuju! (smích)

Tak se nabízí otázka, jestli za to můžou geny, nebo jestli třeba chodíte do drahých salonů a používáte luxusní kosmetiku?

Já bych řekla, že je to tak i tak. Starám se o sebe, používám kvalitní kosmetiku Estée Lauder. A navíc existuje ještě, nevím, jestli jste o ní slyšela, hloubková denní péče o pleť americké firmy Nu Skin s viditelnými omlazujícími výsledky.

To neznám.

No vidíte! To vám pleť ozdraví, dodá jí to, co potřebuje, vlhkost, vitaminy. To bych docela doporučila. Jinak ráda sportuju, ráda jsem venku na čerstvém vzduchu, mám ráda masáže, jak obličeje, tak celého těla. Takže i sama pro to dělám, co se dá (smích).

Co chystá Helena Vondráčková do budoucna

Natočil se první narozeninový koncert, v dubnu v Boby centru v Brně, který byl vysílán v den D 24. 6. na ČT1. Na podzim vyjde v celé stopáži, to znamená dvouhodinový koncert, na DVD. Do toho vychází knížka Roberta Rohála, která se jmenuje Helena v proudu času. Jinak se chystá ještě koncert v Bratislavě a v O2 Areně. V Bratislavě to bude 21. října, na zimním stadionu Ondřeje Nepely, O2 Arena se posunula až do příštího roku, konkrétně se uskuteční 20. ledna. V průběhu roku má Helena spoustu dalších koncertů a navíc přijala roli Anny Rakouské v muzikálu Michala Davida a Lou Fanánka Muž se železnou maskou, který by měl mít premiéru 1. listopadu v divadle Broadway.

Rychlá zpověď:

Vaše oblíbená zpěvačka?

Barbara Streisand.

Boty, nebo kabelky?

Boty.

Oblíbená barva?

Pink.

Hausbót, nebo luxusní hotel?

Hausbót.

Oblíbený sport?

Tenis, plavání.

Nejvíc sexy muž na planetě?

No ono jich je! Charles Bronson třeba.

Detektivky, nebo červená knihovna?

Detektivky.

Dlouhá noc, nebo Já půjdu dál?

Já půjdu dál i Dlouhá noc.

Kolik máte doma kabelek?

Nesčetně. Nevím, vypadávají mi ze skříně.

Jakou písničku mají vaši fanoušci nejradši?

To se musíte zeptat jich.

Hana Zagorová, nebo Marie Rottrová?

Obě jsou výborné zpěvačky.

Kdo se vám víc líbí? Sean Connery, nebo Jack Nicholson?

Oba.

Hranolky, nebo zmrzlina?

Zmrzlina.

Co se vám nejvíc líbí na vašem manželovi?

Upřímnost, vstřícnost a nebojácnost.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Co děláte, že jste tak hezká?

Stárnu.
To snad ne!
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Sára Saudková: Být permanentně šťastná je cesta k šílenství
Zobrazit článek
Tomio Okamura: Plánuje cestu do vesmíru