Top hledané
Výsledky (0)
Herečka, která se proslavila jako Elena v seriálu "Upíří deníky" koupila luxusní sídlo s bazénem.

Herečka Nina Dobrev a její nové luxusní bydlení v Hollywood Hills. Stálo necelých 100 milionů korun

Barbora Štöklová
25. července 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Herečka Nina Dobrev.

Tmavovlasá herečka Nina Dobrev se svým přítelem Shaunem Whitem koupila luxusní dům za 4,5 milionů dolarů. Prostorný dům na vrcholu kopce má 4 ložnice a 5 koupelen a je z něj nerušený výhled na nádherné okolí. Nachází se v prestižní lokalitě Los Angeles, kde bydlí i další světové celebrity. 

Luxusní sídlo v Hollywood Hills.
Luxusní sídlo v Hollywood Hills.
Luxusní sídlo v Hollywood Hills.
Luxusní sídlo v Hollywood Hills.

Herečka Nina Dobrev a legenda snowboardingu Shaun White zřejmě posunuli svůj vztah na další úroveň, když si pořídili moderní dům v kopcích nad Los Angeles, který nabízí úchvatný výhled. Dlouholetý pár, který nedávno přiznal, že mluví o svatbě a dětech, vlastní v oblasti nemovitosti, ale nyní mají místo, které mohou oba nazývat domovem. Prostorný dům na vrcholu kopce má 4 ložnice a 5 koupelen a je z něj nerušený výhled na nádherné okolí. Moderně vybavený dům má několik moderních prvků od nábytku přes výrazná okna se závěsy, které nabízí výhled na velkou zahradu s bazénem. Luxusní nábytek dále dokresluje celkový příjemný dojem. Sídlo má dvě patra a centrem domu je propojená kuchyň s obývacím pokojem. Část stěn je prosklená což dodává na luxusu, protože ten výhled musí být božský. Celkový desing je laděn do neutrálních barev doplněný barevnými doplňky jako jsou koberce, polštáře nebo křesla. Dominantní jsou i velké obrazy, které nalezneme skoro v každé místnosti. Kdo z vás si dokáže představit vlastnit takovou nemovitost v L.A?

Může za to "staging"

V USA velmi oblíbený "staging" odkazuje na proces, kdy se upravuje a vylepšuje vzhled nemovitosti s cílem zvýšit atraktivitu a přitažlivost pro potenciální kupce nebo nájemníky. Staging je často používán realitními agenty a prodejci nemovitostí s cílem maximalizovat jejich tržní hodnotu a usnadnit rychlejší prodej nebo pronájem. Staging zahrnuje následující kroky. Odbourání nepotřebného nábytku, osobních předmětů a přebytečných věcí, které by mohly působit nepořádek. Důležité je vybrat vhodný nábytek a dekorace, které zdůrazní potenciál prostoru a pomohou zájemcům lépe si představit, jak by mohli v nemovitosti žít. Správné rozmístění nábytku a uspořádání prostoru tak, aby interiér působil prostornějším a atraktivním dojmem. Důraz na dostatečné osvětlení, které dodává interiéru svěžest a přitažlivost. Cílem stagingu je zlepšit celkový dojem o nemovitosti a umožnit potenciálním zájemcům snadněji si představit, jak by mohli v daném prostoru žít. 

Otevřít v galerii (2)
Ukázka "stagingu" v praxi. Rozmístěné doplňky a dekorace vytváří dojem zabydlení.
Ukázka "stagingu" v praxi. Rozmístěné doplňky a dekorace vytváří dojem zabydlení. Zdroj: Profimedia

Jak se žije v L.A?

Život v Los Angeles je jedinečný a nabízí pestrou směsku kultur, možností a zážitků. Toto slavné město v Kalifornii je známé jako "Město andělů" a je centrem filmového a televizního průmyslu, módy, umění a technologie. Jednou z charakteristik L.A je jeho rozlehlost a diverzita čtvrtí. Každá část města má svou vlastní atmosféru a kouzlo. Hollywood je ikonickým srdcem filmového průmyslu s jeho emblematickým nápisem "HOLLYWOOD" na kopci. Venice Beach je známé svým relaxovaným životním stylem, plážemi a pouličními umělci. Centrum města nabízí vysoké mrakodrapy, kulturní instituce a pestré restaurace.

Jaké další celebrity žijí v L.A?

Toto prominentní město v Kalifornii je domovem mnoha hollywoodských celebrit. Domy zde se pohybují od částky sto milionů korun a dále. Několik let v L.A žil třeba Brad Pitt s Angelinou Jolie, jejich dům byl prodán za neuvěřitelných 38 milionů dolarů. Svůj domov zde také mají Kylie Jenner, Jennifer Aniston a Leonardo Dicaprio. Sídlo Sylvestera Stallona například koupila zpěvačka Adele za 37,7 milionů dolarů. Město andělů je tak jednou z nejlukrativnějších lokalit pro život ve Státech. 

Půvab Niny Dobrev s bulharskými kořeny

Nina Dobrev je kanadská herečka a modelka, která se proslavila zejména díky svým významným rolím v televizních seriálech a stala se tak miláčkem mladé generace. Narodila se 9. ledna 1989 v Sofii, hlavním městě Bulharska, ale vyrůstala v Torontu, Kanadě. Svou hereckou kariéru odstartovala v roce 2006, kdy si zahrála v několika televizních pořadech a filmech. Nejvíce je však známá díky svému účinkování v populárním televizním seriálu "Upíří deníky" (The Vampire Diaries), kde ztvárnila dvojroli Elenu Gilbertové a Katherine Pierce. Pro svou roli právě v Denících se Nina musela naučit různé bojové scény a střety. Proces tréninku v bojových uměních byl náročný, ale přinesl skvělé výsledky, které přispěly k autentičnosti jejích akčních scén. Během natáčení si získala mnoho skvělých přátelství s kolegy herci. Zejména s Ianem Somerhalderem, který hrál jejího romantického zájemce Damona Salvatora, udržovala Nina stále blízký vztah i po ukončení seriálu. Nyní ale srdce herečky patří populárnímu snowboardistovi Shaun Whitovi se kterým randí od roku 2020.

Otevřít v galerii (2)
Nina Dobrev a Shaun White.
Nina Dobrev a Shaun White. Zdroj: Profimedia
Prodej historického bytu 3+1 Malá Strana – 113
Prodej historického bytu 3+1 Malá Strana – 113, Praha 1

 

Zdroj: Glamour.com, USmagazine.com

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze