Top hledané
Výsledky (0)
Originální móda na oslavu poselství lásky, rovnosti a sebevyjádření - to je nová kolekce značky H&M.

H&M představilo svou první kolekci LOVE FOR ALL

Dominika Žejdl
10. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Love for all

Možná si říkáte, jak oslavit PRIDE sezonu ve stylu, ale díky luxusní kolekci H&M už nad tím přemýšlet nemusíte. Módní značka totiž pro letošní rok připravila novou barevnou kolekci LOVE FOR ALL, která vás očaruje na první pohled. Hravé barvy, zábavné módní kousky a jedinečný styl. Nebojte se ukázat, kdo doopravdy jste!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

"Společnost H&M věří, že každý má právo milovat toho, koho chce."

Láska je ten nejkrásnější a nejcennější cit na světě a každý z nás by si ho měl doopravdy vážit. I módní značka velké lásce bez hranic dává krásný prostor a to díky luxusní pestrobarevné kolekci LOVE FOR ALL, která byla vytvořena na oslavu PRIDE, kde každý slaví svou víru a rovnocennou lásku. Všichni máme stejná práva a měli bychom bojovat proti násilí a diskriminaci. Podpořte tuto myšlenku s kolekcí i vy a oblečte se do luxusních stylových módních kousků. 

Hravé oblečení, které vás rozzáří

Festivalová duševní vzpoura v podobě oblečení, které  ukáže, kdo jste a jaký máte názor: trička s nápisem Pride, klíčenky, čepice, kalhoty s barevným proužkem, mikiny a další luxusní kousky. Móda, která má smysl a hlásá do okolí: "Nestyďte se za to, kdo jste a ukažte to celému světu!"

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Koupí podpoříte projekt OSN Free & Equal

Při zakoupení luxusního oblečení z módní kolekce LOVE FOR ALL putuje až 10 % prodejní ceny na kampaň Organizace spojených národů pro lidská práva - OSN Free & Equal, jejímž cílem je vybudovat svět, kde by se nikdo neměl stydět za svou sexuální orientaci nebo pohlavní identitu. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Respektujme druhé bez předsudků!

Značka H&M vymyslela další ze svých geniálních tahů. Svojí sílu zaměřila na všechny sexuální skupiny lidí, které na této planetě jsou. Je mi jasný, že hetero člověk si triko se slavnou duhou asi zřejmě kupovat nebude. Ale pro všechny ty lidi, kteří si kvůli své orientaci připadají někdy odstrkovaní, je to dobrý nápad. Rozhodně bychom neměli žít v puritánské společnosti, jako tomu bylo dřív. Respektování druhých bez předsudků by měl být základ!

Ano podpora svobody lidí je v pořádku. Často ale na ulicích slýchám slova jako transka, dildo, homouš, buzna a tak dále a nevím, proč by to mělo slyšet každé malé dítě. Mimochodem, toto veřejné křičení o sexu už mě začíná trochu štvát.

A k těm tričkům bez většího nápadu asi toto: Pokud půjde někdo na Prague Pride, kde se mimojiné konají i skoro veřejné orgie, je to ok. Ale, že bych v tomto triku napochodovala ráno s Quentinem do školky a pak dál na schůzky, to fakt ne. Peace!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
H&M
Václavské nám. 19, 110 00 Nové Město
+420 234 656 051