Top hledané
Výsledky (0)
Po luxusní spolupráci se značkou Giambattista Valli, která během pár minut zmizela z prodejních pultů i e-shopu, je tu další skvostná kolekce.

Ivanka Trump inspirací pro české ženy? V H&M je kolekce návrhářky, která ji obléká!

Martina Šmalclová
04. prosince 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Ochutnávka zvaná pre-kolekce

Kolumbijská návrhářka Johanna Ortiz ráda používá při tvorbě kolekcí výrazné vzory a prvky. Výsledkem jejího počínání jsou ženské a elegantní kousky plné volánů, květin a svěžích barev a jinak tomu není ani u exkluzivní kolekce pro švédský módní řetězec H&M. Pre-kolekci v podobě čtyř luxusních boho šatů můžete ve vybraných obchodech nebo na e-shopu pořídit už nyní.  Na hlavní kolekci si budete muset ještě chvíli počkat – uvedena bude totiž 12. března příštího roku.

“Všechny potisky čerpají z mé posedlosti květinami, palmami a nádhernými barvami, kterými jsem obklopena pokaždé, když se podívám z okna po probuzení doma v Cali, v mé rodné Kolumbii. Vliv Latinské Ameriky a její jedinečná sváteční atmosféra je něco, co lze cítit v každém mém návrhu. Jsem proto nadšená, že tolik žen na světě bude mít ve své skříni malý kousek Kolumbie díky spolupráci s H&M, "

říká o své kolekci Johanna Ortiz.

Prodej nebytové prostory Praha 5 - 110m
Prodej nebytové prostory Praha 5 - 110m, Praha 5

Chic kousky za hubičku

Pre-kolekce Johanny Oritz je dostupná skutečně všem a cena šatů se pohybuje v rozmezí 999 Kč – 1499 Kč. Kolekce přináší čtyři velmi ženské šaty, které jsou synonymem Johanniny nenucené estetiky – tunikové šaty, zavinovací šaty, mini šaty a vrstvené maxi šaty.

Otevřít v galerii (5)
Zdroj: H&M
Otevřít v galerii (5)
Zdroj: H&M
Otevřít v galerii (5)
Zdroj: H&M

Hvězdná čtyřka

Kolekce se dále pyšní čtyřmi exotickými a květinovými vzory z archivu Johanny Ortiz – "Wild Roses", "Orchid Paradise", "Cacatua" a " Coquelicots" – které se v rámci spolupráce objevily v novém barevném provedení - žluté, starorůžové, lesní zelené a kombinaci korálové s tmavě hnědou. 

Na styl Ivanky Trump

Šaty talentované návrhářky nosí například Ivanka Trump, která luxusní khaki kousek oblékla při návštěvě Kolumbie. A jakou variantu zvolíte vy? Elegantní khaki, nebo uvolněný boho styl?! 

Otevřít v galerii (5)
Zdroj: net-a-porter.com
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m, Praha 6
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze