Top hledané
Výsledky (0)
Patříte i vy k milovníkům H&M? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Oblíbená švédská značka si pro vás připravila nálož letních kolekcí, které se nesou v duchu glamour, pohodlí a udržitelnosti.

Letní kolekce H&M šetří přírodu! Topy barví kurkumou a granátovým jablkem

Martina Šmalclová
10. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Kolekce SUMMER

Do roku 2030 s novou vizí

Značka H&M si dala za cíl nahradit do roku 2030 veškeré materiály za 100% recyklovatelné nebo jinak udržitelné. Jak toho chce dosáhnout? To vám napoví nové letní kolekce, které nemají chybu.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

H&M SUMMER: Zázraky z přírody

Luxusní kolekce H&M SUMMER byla navržena přesně v tomto duchu a vedle udržitelných materiálů zrcadlí novou techniku barvení některých topů s využitím přírodních barev vytažených z rostlin – granátového jablka, kurkumy nebo mořeny barvířské. Ve stylové kolekci SUMMER najdete uvolněné kousky inspirované riviérou, mezi kterými nechybí šaty a topy s vázáním kolem krku, tuniky, sarongy nebo plavky.

MINI ME: Slaďte se s vaší ratolestí

Máte doma malou parádnici? Pak je pro vás tím pravým ořechovým kolekce MINI ME. Ta přináší ladící kolekce dámské a dětské módy s potisky exotických palem a dvěma odstíny pruhů s funkčním moderním stylem.

Co si o unikátním nápadu myslí vedoucí designu dámské kolekce Maria Östblom?

"Můžete se vystrojit do stejných bílých šatů nebo do různých k sobě ladících kousků, což je zábava pro každého.“

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Pro muže: Ležérní elegance v kombinaci s palmami

Pro muže připravila značka H&M elegantní a ležérní kousky, jejichž centrálním materiálem se stal pohodlný a vzdušný len. Letní kolekci košil, šortek, triček a obleků dominují svěží a energické barvy jako bílá, námořnická modrá, béžová nebo cihlová. A co by to bylo za letní exotiku, kdyby v pánském šatníku chyběly palmy, sandály nebo slamák? V kolekci najdete pochopitelně i takové kousky! 

Vy je ještě nemáte?

Exotické potisky zakomponoval do své poslední kolekce Cruise 2020 také luxusní Dior a není tak pochyb o tom, že jsou must have kouskem letní sezóny. Znamená to jedině, vzhůru do obchodu – léto klepe na dveře! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nové letní kolekce od H&M  mě doslova okouzlily, a to zdaleka nemluvím “jen” o myšlence udržitelnosti životního prostředí. Poslední léta je zkrátka moc dobře vidět, že tato pro masy dostupná značka není pouze o trendy tričkách s potiskem... Tady už se bavíme o stylu, který drží krok s luxusními domy.

Hřejivé tóny kolekce SUMMER mě vážně baví. Obzvlášť bych si vsadila na široké kraťasy v bílém odstínu s hedvábným topem a šátkem uvázaným na hlavě. Závan klasiky, která byla trendy už v 50. letech a stále neztrácí na síle. Perfektní volba nejen na pláž, ochutnávku delikates na Náplavce ale i pracovní den uprostřed léta!

A na závěr kolekce MINI ME. Bílé šaty s knoflíčky, které máte na sobě vy a vaše dcera? Absolutní strop roztomilosti na druhou! A můj osobní tip? Kupte si všechny ženy v rodině stejné šaty z této kolekce, a to včetně babiček a pravnoučat...výsledek? Rodinná fotka století je na světě!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
H&M
Václavské nám. 19, 110 00 Nové Město
+420 234 656 051