Top hledané
Výsledky (0)
Představujeme vám luxusní Apple Watch Series 4, od základu předělané a v novém designu. S každou vteřinou můžete být aktivnější, zdravější a ve větším kontaktu s ostatními.

Hodinky Apple WATCH 4 „pro vaše nové já“ budou koncem září v Čechách!

Mgr. Jana Höger
15. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

První dojmy

Na první pohled vás upoutá větší displej, stále však obdélníkového tvaru, se svými 44 mm nabízející větší komfort, co se týče ovládání a zobrazení více prvků na obrazovce. Můžete si však vybrat i variantu s 40 mm. Chytré hodinky jsou pouze 10,7 mm tenké, obsahují 64bitový dvoujádrový procesor S4, který je v porovnání s procesorem S3 až 2 x rychlejší. Velké ovace zajisté sklidí nová funkce EKG.

Toužíte mít osobního strážce a rádce v jednom?

Chytré hodinky se sériovým číslem 4 jsou schopny vás upozornit na nízký a vysoký tep díky osobnímu EKG na zápěstí. Jednoduše tak můžete například vašemu doktorovi ukázat, jak tepe vaše srdce. Obsahují i detekci pádu, tísňové volání, nové ciferníky a aplikaci dýchání. Mezi další skvělé vychytávky patří personalizované koučování, měsíční výzvy, či luxusní odznaky za úspěchy. Nechybí ani někými tolik zbožňované sdílení aktivity s přáteli. Záleží však na vás, ne každý touží křičet své výsledky do „světa“.

Co pohání tento luxusní designový přístroj?

Zařízení pohání čipset Apple S4 s dvoujádrovým 64bitovým procesorem. Konektivitu zajišťuje Bluetooth 5. Baterie by měla vydržet stejně jako u předešlé generace 18 hodin. Součástí hodinek je zabudovaná nová verze operačního systému watchOS 5.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Nike a Hermès se opět zapojili do hry

Základem budou luxusní hliníkové ciferníky v barvách, jako jsou stříbrná, zlatá, šedá. Dražší variantou budou nerezové hodinky ve zlaté, černé a stříbrné leštěné. Sportovní edice Nike nabídne smart hodinky s fosforeskujícím řemínkem. Společnost Hermès, která je již také známá svou spoluprací s Apple, nezůstává pozadu a přichází s prémiovou edicí Hermés s koženými pásky.

Do České republiky by se hodinky měly pravděpodobně dostat už 29. září. Cena Apple Watch Series 4, 44 mm a Edice Nike+ 44 mm je stejná 12 090 Kč. Cena luxusní Hermès verze zatím není známá.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Apple
1 Infinite Loop Cupertino, CA 95014
(408) 996–1010