Top hledané
Výsledky (0)
Hodinářství Perrelet mělo v 18. a 19. století velký ohlas u mnoha evropských dvorů. V dnešní době jsou hodinky Perrelet známkou prestiže a není proto divu, že mají oblibu u známých osobností. Do jejich řad přibyl v nedávné době i český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Hodinky Perrelet: Od roku 1777 otázkou prestiže

Eva Ledecká
28. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich nejen ví, jak se vaří, ale také, co se nosí – kvalita. Nikoho proto nepřekvapí, že se stal novým ambasadorem právě luxusní značky hodinek Perrelet. Na zápěstí nosí extravagantní model Perrelet Turbine Pilot, který vyniká originálním číselníkem a masivním ocelovým pouzdrem. Luneta s designem kruhového leteckého navigačního pravítka jen potvrzuje inspiraci ze světa letectví. 

Hodinářství Perrelet vzniklo v roce 1777 a až do dnešních dnů si stále zachovává svůj punc jedinečnosti, unikátnosti, vysoké kvality a hodnoty. Nabízí luxusní hodinky především pro muže, ale ani dámy nemusí odejít s prázdnou. Některé dámské modely jsou dokonce osázeny diamanty.

Hodinky s odkazem na obdivuhodného vynálezce

Hodinky nesou jméno vášnivého vynálezce a mistra svého oboru Abrahama-Louise Perreleta, který se narodil v roce 1729, kdy byl obor hodinářství teprve ve stádiu rozvoje. Hodinky ho fascinovaly a jeho cílem bylo vymyslet mechanismus, který by nahradil jejich nutné každodenní natahování. A tak díky němu spatřil světlo světa strojek s automatickým natahováním.

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Luxusní hodinky značky Perrelet nabízí hodinářství Koscom. Jaké to kromě Tourbine Pilot například ještě jsou?

Představujeme vám nejnovější luxusní kolekci LAB

Hodinky LAB představují neformální elegantní kolekci. Technická dokonalost je podpořena inovativním vzhledem, za kterým stojí trojrozměrný efekt. Můžete si vybrat z černého, stříbrného nebo antracitového ciferníku. Hodinky díky své transparentnosti umožňují pozorovat jejich chod, což rozhodně stojí za pozornost. Jsou vybaveny páskem z černé krokodýlí kůže.

Perrelet Turbine XL s diamantovou povrchovou úpravou

Nadčasové luxusní hodinky Turbine XL, které také vzešly z dílny Perrelet, nadchnou každého svou výjimečností. Je na nich použita diamantová povrchová úprava Diamond light coating (DLC) s tvrdostí až 5000 HV (33,3 krát více než zlato). Tato vrstva se používá v letectví a jiných průmyslových oborech již 20 let a díky vysoké pořizovací ceně a technické náročnosti výroby si ji mohou dovolit jen ty nejlepší hodinářské značky.

Model se nabízí v oceli s černou povrchovou úpravou DLC nebo můžete zvolit sportovnější verzi z titanu či DLC oceli. Originální je také kombinace růžového zlata a oceli, taktéž s DLC úpravou.

Takže? Máte vybráno?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Koscom
Florentinum Na Poříčí 30 110 00 Praha Česká republika
+420 224 826 966