Top hledané
Výsledky (0)
Dáváte v životě přednost písmenům před čísly? Tak až uvidíte tyto nové hodiny, okamžitě je budete chtít!

Hodiny Qlocktwo vyhlásily válku číslicím!

Eva Ledecká
13. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Qlocktwo v interiéru

Na světě jsou 2 typy lidí – ti, kteří preferují čísla a ti, kteří preferují slova. V hodinářském průmyslu měla doposud ta druhá skupina lidí smůlu. Hodiny ani hodinky vám prostě čas nenapíší... Jenže tohle už není pravda!

Písmena se bouří, přichází revoluce!

Německá firma pánů Biegerta a Funka přišla s naprosto revoluční novinkou, a tou jsou luxusní hodiny a hodinky, které svůj čas ukazují písmeny. Zkrátka píšou, kolik je hodin, místo toho, aby ho ukázali číslicí tak, jak jsme celý život zvyklí.

Hodiny mají čtvercový tvar a obsahují všechna potřebná písmena. Jejich přední kryt se dá měnit podle toho, jaký si zvolíte jazyk a barvu. Podsvícení hodin se řídí aktuálními světelnými podmínkami. Budete-li chtít na stolních hodinách nastavit noční mód, vypnout budík nebo ho odložit, stačí se jen dotknout krytu. Bestsellerem jsou luxusní nástěnné hodiny s patinou rezu, které na zdi moderního interiéru vypadají jako umělecké dílo.

Oblibě se těší také náramkové hodinky Qlocktwo W s pouzdrem z nerezové oceli. A jedna důležitá poznámka na konec: český jazyk je u nich samozřejmostí!

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Modely Qlocktwo získaly už pěknou řádku cen včetně ocenění Red Dot Design Award. IF Product Design Award a zlaté ADC Europe Award. Luxusní hodiny a hodinky Qlocktwo nabízí Klenotnictví Dušák.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Klenotnictví Dušák
Na Příkopě 1047/17, Praha Česká republika
+420 222 318 811