Top hledané
Výsledky (0)
Nejvíc sexy plešatí krasavci Hollywoodu i mimo něj

Holohlaví muži jsou vášnivější a s ženami to prostě umí. Nejvíc sexy mužem je princ William

Kristina Valachyová
05. března 2022
7 minut čtení
Jeremy Meeks

Kdo je podle vás nejvíc sexy holohlavý muž na světě? Dejte si na čas a promyslete si to. Je jím Dwayne „The Rock“ Johnson, veselý zápasník, který se dal na herectví a jehož osobnost je stejně velká, jako jeho svaly? A co Jason Statham, akční hrdina, zasnoubený s bývalým andílkem Victoria's Secret? Nebo je to možná Vin Diesel, alias Dom Toretto z filmových hitů Rychle a zběsile. Kdo je nejvíc sexy?

Vin Diesel a Tyrese Gibson
Jeremy Meeks

Holohlavost je u mužů už dlouho považována za symbol vášně a za znak vysoké hladiny testosteronu. I britští experti nyní potvrdili, že tito muži jsou nejenom vášnivější, ale že jsou zkrátka i lepší v posteli. A nejde přitom jen o porost na hlavě. Téměř dvě třetiny Evropanek považují sex s muži bez tělesného porostu za kvalitnější.

„Pokud sníte o skutečném milenci, přestaňte myslet na Hugha Jackmana a jemu podobné a začněte uvažovat o Bruci Willisovi a dalších holohlavých mužích. Pokud budou mít stejně hladký i zbytek těla, tím lépe pro vás,

cituje britský Daily Mail experty z řad sexuologů a psychologů.

„Někteří muži nesou ztrátu vlasů velmi těžce. Ale některým mužům holá hlava sluší a jiní muži by rádi vypadali jako oni,“

tvrdí doktor Aamer Khan z Harley Street.

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí, Praha 6

Za nejkrásnějšího holohlavého muže je považován princ William

Otevřít v galerii (6)
Princ William
Princ WilliamZdroj: Profimedia

Podle nové studie specialistů na kosmetickou chirurgii je nejvíce sexy holohlavým mužem planety princ William, píše The Sun. Výzkumníci zjistili, že jméno 39-letého vévody z Cambridge bylo spojeno s přívlastkem „sexy“ celkem 17,6 milionkrát v různých blozích, zprávách nebo na stránkách vyhledávaných přes Google.

Někteří uživatelé sociálních sítí se s tímto výsledkem odmítli smířit a žádají satisfakci pro své sexy holohlavé favority, zejména z řad hollywoodských hvězd. Zpráva o tom, že nejvíce sexy holohlavým mužem by podle nového žebříčku měl být princ William, tak byla pro mnohé překvapením, a vůbec ne příjemným. V diskuzích často padalo jméno herce Jasona Stathama, který si měl podle většiny odnést prvenství.

My jsme pro vás vybrali několik z nejvíc sexy slavných mužů, kteří sice nemají vlasů na rozdávání, ale jejich sexappeal, charisma a svůdný pohled vás určitě nenechá chladnými.

Dwayne „The Rock“ Johnson

Herec, producent, bývalý hráč amerického fotbalu i profesionální wrestler v důchodu. Jeho styl, opálení, tetování a úsměv - to vše vytváří vítěznou kombinaci jeho sexappealu.

The Rock si získal pověst milého chlapa. Je také hrdým otcem a má za sebou úspěšnou sportovní kariéru. Narodil se 2. května 1972, proslavil se nejprve jako profesionální wrestler a poté se stal i vyhledávaným hercem. Johnson pamatuje i na lidi, kteří mu pomáhali ještě předtím, než se stal slavným. Svému příteli Brunovi Lauerovi daroval drahé nákladní auto jako poděkování za to, co pro něj v teenagerském věku udělal. Lauer se Dwayna ujal, když zůstal bez domova poté, co jeho matku vystěhovali z nájmu. Kdo by nechtěl mít takového přítele?

Jason Statham

Má britský přízvuk, je drsně pohledný a ví, jak někomu nakopat zadek. Pravdou však je, že ve skutečnosti je hodnější, než by se mohlo zdát. V reálném životě je charismatický a přátelský. Jason Statham si oholil hlavu poté, co mu před lety začala ustupovat linie vlasů. Snad žádná ze současných hollywoodských hvězd není tak proslulá svojí ikonickou „plešatostí“, jako právě Jason Statham.

Jason Statham se narodil v Shirebrooku v anglickém hrabství Derbyshire v roce 1967. Přestože je obsazován do typizovaných rolí drsňáků, je úspěšným hercem, který v průběhu let zazářil v mnoha filmových hitech včetně série Rychle a zběsile, Zastav a nepřežiješ nebo Kurýr. A víte, co na něm sexy ze všeho nejvíc? Věrnost! Se svou partnerkou Rosie Huntington-Whiteley je již od roku 2010.

Jeremy Meeks

Otevřít v galerii (6)
Jeremy Meeks
Jeremy MeeksZdroj: Profimedia

Nejkrásnější zločinec pod sluncem. Modrooký fešák „seděl“ za nelegální držení zbraní. Už během pobytu za mřížemi jej oslovilo několik modelingových agentur. Po propuštění začal nový život a s jednou z nich podepsal smlouvu.

Život Jeremy Meekse, narozeného 7. února 1984 v Tacomě ve státě Washington, se ubíral temnými cestami a v mládí byl členem gangu. Když byl v roce 2014 zatčen, zveřejnila kalifornská policie na facebooku jeho fotku. Od té doby začala jeho kariéra nejvíce sexy vězně. Jeho fotografie se šířila sociálními sítěmi, což vyvolalo celosvětový zájem o jeho osobu. Meeks si dal život do pořádku a díky svému vzhledu a tvrdé práci v módním průmyslu teď vydělává miliony.

Floyd Mayweather

Otevřít v galerii (6)
Floyd Mayweather
Floyd MayweatherZdroj: Profimedia

Za celou svou boxerskou kariéru naštěstí nikdy neprohrál jediný zápas, takže jeho dobrý vzhled nepřišel k úhoně. Co se však jeho vztahů týče, svým milenkám rozdává jeden úder za druhým. Přelétavější boxer snad neexistuje. A protože je tento 44-letý šampión i jednou z nejbohatších a nejúspěšnějších sportovních hvězd světa, má vše potřebné k tomu, aby byl náležitě sexy.

Vin Diesel

Vin Diesel se narodil 18. července 1967 v Kalifornii pod jménem Mark Sinclair. V průběhu let se vyšvihl mezi filmové hvězdy. Jeho pravděpodobně nejúspěšnějším počinem je role ve frenšíze Rychle a zběsile. Na plátně hraje drsného chlápka a díky vypracovaným svalům a hezké tváři není těžké pochopit, proč mu tahle role padne jak ulitá. Měl velmi blízko ke svému zesnulému kolegovi Paulu Walkerovi. Po jeho předčasném odchodu dával Vin pozor na jeho dceru Meadow. Podle titulku na sociálních sítích považuje herce za svou rodinu. Rodinu má ale i svou vlastní, se svou dlouholetou partnerkou Palomou Jiménez mají tři děti. Díky své postavě a nezaměnitelnému hlasu patří k nejcharismatičtějším hercům Hollywoodu. Dle sociálních sítí je Diesel pro holohlavé muže největším vzorem.

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2, Praha 7

Tyrese Gibson

Narodil se 30. prosince 1978 ve Wattsu v Kalifornii a přestože je mu pouhých 43 let, stihl toho za život už spoustu. Pyšní se působivým seznamem profesí včetně zpěváka, skladatele, autora, rappera, herce, modela, DJe a scénáristy. Můžeme do tohoto seznamu přidat sexy holohlavý chlap? Tyrese Gibson ví, jak svůj holohlavý vzhled zúročit. Je to nepochybně dobře vypadající muž, ze kterého srší sebevědomí.

Tyson Beckford

Otevřít v galerii (6)
Tyson Beckford
Tyson BeckfordZdroj: Profimedia

Žádný seznam sexy holohlavých mužů by nebyl úplný alespoň bez zmínky o Tysonu Beckfordovi. Beckford je jedním z nejkrásnějších mužů planety a svůj vzhled využil ve svůj prospěch. Beckford, narozený 19. prosince 1970, byl vyhlášen mužským modelem roku a ocitl se mezi nejkrásnějšími lidmi světa. Je špičkovým modelem, proslaveným zejména svou spoluprací s pánskou řadou Polo od Ralpha Laurena. Prosadil se však i v televizi, kde se objevil jako moderátor. Už v minulosti se vyjádřil, že pro roli supermodela se narodil a my nemůžeme jinak, než souhlasit.

Kelly Slater

Otevřít v galerii (6)
Kelly Slater
Kelly SlaterZdroj: Profimedia

Kelly Slater je jedním z nejkrásnějších mužů na světě, který má holou hlavu. Zároveň je považován za nejlepšího surfaře všech dob. Slater se narodil 11. února 1972 v Cocoa Beach na Floridě a vyhrál 11 světových titulů na mistrovství světa v surfování. Tento působivý úspěch z něj udělal i nejbohatšího surfaře s majetkem v řádu miliónů dolarů. Slater je nejen sexy, ale i inteligentní a cílevědomý, má například magisterský titul z oboru trestního práva z univerzity v Sydney. Angažuje se ale i v oblasti duševního zdraví a spolupracuje s organizacemi na prevenci sebevražd.

John Travolta

V mládí měl John Travolta nádherné černé vlasy, ale s přibývajícím věkem o ně přišel. Přesto vypadá skvěle. Travolta se narodil 18. února 1954 v Englewoodu ve státě New Jersey jako nejmladší ze šesti sourozenců. Proslavil se v 70. letech a jeho hvězda stoupala i v následujících desetiletích díky nezapomenutelným rolím ve filmech jako Horečka sobotní noci, Pomáda nebo Pulp Fiction. A herečkou Kelly Prestonovou byl ženatý od roku 1991 a až do její předčasné smrti v roce 2020 jí byl oddaným manželem a otcem jejich dětí. Travolta je také certifikovaným soukromým pilotem, který vlastní několik letadel.

Bruce Willis

Je jen málo herců s pleší, kteří si dokázali získat sympatie ženského publika tak jako Bruce Willis. Holá hlava neodmyslitelně patří k jeho image. Bruce začal plešatět ve velmi mladém věku, nebylo mu ještě ani třicet let. Zařadil se mezi áčkové herce díky rolím ve filmech jako Smrtonosná past, Vyvolený nebo Šestý smysl. Je sice americkou filmovou hvězdou, ve skutečnosti se však narodil v Německu, rodné zemi své matky, 19. března 1955. Navzdory všem úspěchům je pro něj nejdůležitější být otcem. Willis má pět dětí, tři dcery se svojí bývalou ženou Demi Moore a další dvě s manželkou Emmou Hemming-Willis. Je očividné, že charisma Bruce Willise zcela zastínilo fakt, že je plešatý.

Robo Opatovský

Pánbůh mu sice vzal kštici, zato ho však obdařil nezaměnitelným hlasem. Robo Opatovský v minulosti trpěl komplexy kvůli vypadávání vlasů, dnes však ví, že právě největší sexsymboly jako Bruce Willis nebo Marek Vašut trpí stejným problémem.

„Nejdřív jsem měl z vypadávání vlasů stres, šlo to tak postupně a každý den jsem viděl změny. Později jsem si na to zvykl a dnes říkám, že je to velice pohodlné a praktické,“

prohlásil zpěvák pro LP-Life.

Stanley Tucci

Otevřít v galerii (6)
Stanley Tucci
Stanley TucciZdroj: Profimedia

Stanley Tucci se narodil 11. listopadu 1960 v Peekskillu v New Yorku. Má přátelskou a vstřícnou tvář a mnohými je považován za jednoho z nejvíc sexy holohlavých mužů na světě. Není to však jen jeho vzhled, k němuž patří i charakteristické brýle s černými obroučkami, čím si zasluhuje pozornost, ale i jeho mnohé úspěchy. Zahrál si ve filmech, jako jsou Pevné pouto, Supernova nebo Hunger Games. Od mládí věděl, že chce být hercem a v tomto odvětví je nezastavitelnou silou.

V Hollywoodu jsou vlasy samozřejmě důležité. Mnohé z největších filmových hvězd současnosti, počínaje Bradem Pittem přes Toma Cruise po Zaca Efrona nebo Jasona Momoa se mohou pochlubit bohatou hřívou. To však neznamená, že by holohlaví herci nebyli stejně talentovaní – a populární – jako jejich vlasaté protějšky.

Tak co? Který z nich se vám líbí nejvíc???

Zdroje: thetrendspotter.net, Entertainment weekly, people.com, perthnow.com.au, The Sun, Daily Mail, vlastní dotazování

 

 

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze