Top hledané
Výsledky (0)
Horoskop pro jednotlivá znamení. Jak na tom v roce 2023 budete vy?

Horoskop pro rok 2023: Kdy vás čeká láska a jak zacházet s penězi?

Barbora Večeřová
30. prosince 2022
+ Přidat na Seznam.cz
7 minut
Rok 2023 bude podle astrologie lepší než minulý

Co si pro jednotlivá znamení připravil rok 2023? Kdy budete mít štěstí, kdy k vám přijde láska a kdy byste si měli dát pozor?

Beran (21.3. – 20.4.)

Následující rok pro vás nebud snadný. Setkáte se s velkými překážkami a často tak budete mít pocit, že už nemůžete dál. Vše se vám ale podaří překonat a do budoucna vás to posílí více než cokoliv předtím. Pokud jste zadaní, kolem poloviny roku vás čekají příjemné starosti: přemýšlení o založení rodiny. Pokud jste nezadaní, otevřete se světu a poznávejte nové lidi. Díky tomu na vás čeká seznámení s někým, díky komu se vás život posune jiným směrem.Co se týče peněz, bude se vám nebývale dařit. Impulzivní Berany by to mohlo svádět k životu na vysoké noze, ale lepší bude, když si peníze budete šetřit, ke konci roku vás totiž čeká razantní zvýšení výdajů a vy se tak díky spoření nebudete muset příliš uskromňovat. 

Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha, Praha 5

 

Býk (21.4. – 21.5.)

Minulý rok pro vás byl možná trochu obtížnější, rok následující by se ale mělo všechno obrátit k lepšímu. Starosti z práce, které si někteří Býci přenesou do nového roku vás přestanou trápit dřív, než jste čekali. Symbolem vašeho roku 2023 je práce. V té se vám bude dařit, rychle se dostanete do přízně nadřízených a budete se v ní držet po zbytek roku. Pro nezaměstnané platí, že je čeká nová pracovní příležitost, po které je potřeba skočit. Býci by se neměli bát změn. Těch bude totiž rok 2023 plný a pokud se jim budete bránit, nemuselo by to dobře dopadnout. Uzavřete svou minulost a dívejte se do budoucnosti, jen tak můžete dosáhnout toho, co jste si vysnili! 

 

Blíženci (22.5-21.6.) 

Blíženci na začátku roku nebudou vědět kam dřív skočit! Zamyslíte se také nad svými financemi. Zjistíte, že utrácíte víc než je třeba a rozhodnete se šetřit, což se vám v následujícím roce rozhodně vyplatí. Pokud jste nespokojení v práci nebo jste nedávno dali výpověď, v březnu čekejte pracovní nabídku, která se neodmítá! Podobně to bude s láskou. Blíženci po rozchodu vyléčí svoje zlomené srdce a kolem dubna dostanou novou příležitost se zamilovat. Pokud jste ve šťastném vztahu, duben bude zlomový i pro vás. Půjde totiž o ideální dobu, kdy rozšířit rodinu. Partnerské vztahy ale pro Blížence nebudou celoročně procházka růžovým sadem. S partnerem komunikujte a řešte problémy hned, jinak by to ke konci roku mohlo vést k nepříjemnému dusnu.

 

Rak (22.6. – 22.7.) 

Raci v posledních letech mohli mít pocit, že ve svém životě nemají moc štěstí. To by se právě letos mohlo změnit! Rakům se bude dařit zejména na poli práce. Ti, kteří jsou v nespokojení, budou povýšeni, a ti, kteří zase tolik ne, dostanou příležitost vyzkoušet si něco nového. Možná to bude znamenat návrat do školních lavic, do kterých se vám nebude příliš chtít, ale nakonec uvidíte, že to bude stát za to a získáte díky tomu práci snů. Lehké to Raci nebudou mít na poli vztahovém: pokud se potýkáte s dlouhodobým problémem, bude vás provázet i v následujícím roce. Má to ale své pozitivum. Problém se nakonec přeci jen vyřeší. Pozor by si měli dávat zejména nezadaní Raci. Kolem května se ve vašem životě pravděpodobně objeví někdo, kdo se ze začátku bude jevit jako ideální partner, po chvíli se z něj ale vyklube toxický člověk, který vás bude stahovat ke dnu. Nechte ho plavat a připravte se na léto, protože právě to je obdobím, kdy by k vám mohla ta pravá spřízněná duše opravdu přijít. 

 

Lev (23.7 - 22.8) 

Pro Lva bude následující rok plný změn. Konečně se rozhodněte soustředit se na sebe. Budete se naplno věnovat ve své práci a podaří se vám najít ten správný balanc mezi pracovním a osobním životem, naučíte se tedy správně odpočívat, což vám v minulých letech chybělo. Rok 2023 bude pro Lvy pozitivní také ve směru lásky. Pokud svého partnera skutečně milujete, v prvních měsících roku prožijete jedno z nejromantičtějších období svého života. Nezadaní jedinci by si už měli pořídit dostatek lístků na vlak – kolem března totiž navážete vztah na dálku, který vám změní život. 

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

 

Panna (23.8. – 22.9.) 

Pro Panny se rok 2023 ponese ve znamení odplaty. Někdo vám v minulosti ublížil.  Nebojte, na začátku roku se očistíte a dočkáte se zaslouženého uznání a respektu. Pozor si dejte na nečekané výdaje, těch by v následujícím roce mělo být více než obvykle, neutrácejte tedy, ale spíš šetřete. Pozor si dejte v oblasti zdraví a nepřehánějte to s novoročními předsevzetími. Do hubnutí se pustíte opravdu vehementně, pokud to ale přeženete, hrozí problémy s příjmem potravy. Všeho s mírou, Panny! 

 

Váhy 23.9. - 23.10.)

Hned na začátku roku se připravte na úspěch. Dostanete něco, po čem už několik let toužíte a budete konečně spokojeni. Jinak klidnější Váhy si v tomto roce uvědomí, že za určité věci je potřeba bojovat a přibližně od poloviny roku se rozhodnout být ve sporech trochu ráznější a stát si za svým ať se děje cokoliv. Tento přístup se vám vyplatí a vydobudete si tak respekt, který si zasloužíte. Pozor by si měly dát zadané Váhy. Pokud je to opravdu láska, vztah bude růst, pokud ale ve vztahu zůstáváte spíše ve zvyku, duben se nese ve znamení razantního konce. Nesmutněte ale, léto je pro vás jako stvořené a je zde šance, že se seznámíte s někým novým. Stačí jen mít oči otevřené. 

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Štírům se konečně podaří vyřešit rodinné problémy. Budete se jimi sice zaobírat až do jara, nakonec ale přijde zdárný konec a rodina bude soudržnější než kdy dřív. V ten moment si uvědomíte, že jste kvůli tomu často zapomínali na sebe. Druhá polovina roku se tedy ponese v duchu sebelásky a péče o sebe samotné. Štírům figurují v tomto roce v životě žárliví partneři, kteří dokáží z jinak spokojeného vztahu udělat peklo. Nedovolte to, jinak váš vztah brzy skončí! Štíři se také budou nezvykle moc seznamovat, což je pro nezadané v tomto znamení ideální impuls k tomu si konečně najít pravou lásku. 

 

Střelec (23.11.-21-12.)

Střelci si v příštím roce udělají pořádek v životě. Co jim do života nepatří, musí jít bezpodmínečně pryč. Podaří se jim urovnat pošramocené vztahy a splatí dluhy z minulosti, ať už finanční či jiné. Celý rok se ponese ve znamení zlepšování toho, co jste doposud vytvořili. Zlepšování se v práci, rozšíření podnikání nebo dosažení ideální postavy. Střelci zkrátka půjdou naproti tomu nejlepšímu, čeho mohou dosáhnout.

 

Kozoroh (22.12 - 20.1)

Pro Kozorohy bude následující rok hektický. Po klidně strávených svátcích naskočíte do režimu jako do rozjetého vlaku, který se vám podaří zpomalit až v půlce roku. Na všechny v tomto znamení čeká také vnitřní proměna. Naučíte se nebrat vše tak vážně, což se vám bude hodit i v práci. V polovině roku si řeknete, že je potřeba také odpočívat, a poohlédnete se po novém koníčku. Zjistíte, že jde o něco, co vám opravdu jde, a vaše kreativita vás ve zbytku roku bude naplňovat. Věříte na lásku na první pohled? Měli byste! Právě taková na vás totiž letos čeká. 

 

Vodnář (21.1 - 20.2.)

Vodnáře letos nečeká úplně snadný rok. Zažijí hodně kritiky, která se jim sice zezačátku nebude líbit, později si ale uvědomí, že je na místě, a dokonce díky ní něco změní. Budete čelit mnohým výzvám – takovým, které vás posunou. Když si nebudete jisti, jak se rozhodnout, dejte přednost intuici, díky ní se dostanete přesně tam, kam potřebujete. V průběhu roku přehodnotíte svůj vztah k penězům a místo utrácení začnete šetřit ve velkém. 

 

Ryby (21.2. – 20.3.) 

Spoléhali jste na to, že se věci vyřeší časem samy? Právě teď nastal čas je vyřešit. I přesto, že jste v minulosti spíše pluli s proudem, se nyní stanete hybatelem svého vlastního života. Mnoho věcí se posune kupředu a vy poznáte, že není od věci být občas praktičtí, a i s nepříjemnými situacemi se vypořádat hned jak přijdou a nenechávat vše na poslední chvíli. Do následujícího roku už budete vstupovat se sebedůvěrou, kterou jste nikdy předtím neměli, a to právě díky překážkám, které se vám podaří překonat. 

 

Zdroje: autorský článek, allure.com, prozeny.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze