Luxus ve zlatě i pod vodou: Cena za noc v nejlepších hotelech není až tak vysoká, jak byste čekali

Od záchodových mís přes vany až po nekonečný bazén, to vše z 24karátového zlata, naleznete ve vietnamském Dolce Hanoi Golden Lake, prvním pozlaceném hotelu na světě.
15. ledna 2022
 
Hlavní stránka Nové články

V současnosti je na světě tolik ubytovacích zařízení, že pokud chce některé opravdu zaujmout, musí vymyslet něco speciálního. A pokud nemůže hotel nabídnout dokonalý 5hvězdičkový servis, může zaujmout něčím jiným: například tím, že je ze zlata nebo pod vodou.

 

Dáma v luxusním hotelu.

Hotely ze zlata

Dolce Hanoi Golden Lake - Vietnam

Exteriér a interiér hotelu Dolce Hanoi Golden Lake je pokryt 24karátovým zlatem. Hotel má kapacitu 400 pokojů a 25 pater. Nalézt ho v osmimilionovém městě opravdu nebude problém.

Na střeše se nachází pozlacený panoramatický bazén s výhledem na město.

A pokoje? Jsou také ze zlata. Ne sice celé, ale seděl už někdo z vás třeba na zlatém záchodě, nebo se koupal ve zlaté vaně?

Koupelna Dolce Hanoi Golden Lake.
Koupelna Dolce Hanoi Golden Lake. • Zdroj: Profimedia

Cena vás překvapí. Jedna noc stojí 250 dolarů. V restauraci se setkáte s nabídkou Golden menu, kde vám kromě šampaňského s kousky zlata naservírují i vynikající delikatesy vietnamské, orientální nebo mezinárodní kuchyně dekorované jedlými zlatými plátky.

Samozřejmostí je zlaté nádobí, příbory i šálky. Majitelé tvrdí, že částka za výstavbu byla skromná, čehož podle nich dosáhli tím, že si pozlacení jednotlivých věcí zajistili z vlastních zdrojů.

Emirates Palace – Spojené arabské emiráty

Mnohé z nabízených apartmánů v Emirates Palace jsou zařízeny ve zlatě a mramoru. V centrální části hotelu se nachází rozlehlá mramorová podlaha a majestátní vzorovaná kupole s balkony, zvýrazněná zlatem.

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

V nejvyšším patře se nachází šestice apartmánů, které jsou vyhrazeny výlučně pro členy emirátské královské rodiny a vysoké hodnostáře.

V prosinci 2010 se hotel pyšnil nejdražším vánočním stromečkem na světě v hodnotě více než 11 milionů dolarů.

Stromek zdobí 131 šperků a ozdob ze zlata, drahokamů a polodrahokamů.
Stromek zdobí 131 šperků a ozdob ze zlata, drahokamů a polodrahokamů. • Zdroj: Profimedia

„Náš stromek zdobí 131 šperků a ozdob ze zlata, drahokamů a polodrahokamů v hodnotě více než 11 milionů dolarů,“

vyjádřil se hotel v roce 2010.

Ceny ubytování začínají na 400 dolarech za noc mimo sezónu, kdežto pobyt v nejdražším apartmánu The Palace Grand Suite vás vyjde na 11 500 dolarů za noc.

Během natáčení filmu Rychle a zběsile 7 v Abú Dhabí se v Emirates Palace ubytovaly filmové hvězdy včetně Vina Diesela, Paula Walkera, Dwayna Johnsona, Michelle Rodriguez. Tento hotel si však oblíbili i Orlando Bloom, Will Smith a Naomi Watts.

Swisshorn Gold Palace Hotel – Hongkong

Kde končí bohatství a začíná luxus? Kde udělat hranici mezi „drahým“ a „luxusním“? Pro šéfa klenotnické společnosti Hang Fung Gold Technology Lam Sai-Winga to není problém. Kdysi přišel s nápadem, že všechno, čeho se dotkne, musí být z ryzího zlata.

Lam Sai-Wing
Lam Sai-Wing • Zdroj: Profimedia

Na základě tohoto principu vybudovala společnost začátkem roku 2000 v Hongkongu exkluzivní hotel, jehož celý interiér je vyroben ze zlata, Swisshorn Gold Palace. Jedna noc ve Zlatém paláci vyjde na 28 000 dolarů. Prohlídka místnosti stojí jen tři dolary, ale za možnost se zde vyfotit si už návštěvník musí připlatit. Před návštěvou je třeba obout si návleky na boty, abyste nepoškrábali zlatou podlahu.

Každý pokoj je od podlahy až po strop pokryt plátky 14K zlata. Ze zlata jsou vyrobeny dveře, okna, nábytek a interiérové ​​předměty, stejně tak i příbory a nádobí. Zlatem je pokryt každý kus nábytku včetně pohovky a královské postele. Zlatá je i koupelna a šatník.

Lam Sai-Wing vyrůstal v kontinentální Číně v chudé rodině. Ve věku 21 let se klenotník přestěhoval do Hongkongu. Po několika letech tvrdé práce si koupil malý obchod a později velmi zbohatl. Jeho prvním působivým projektem byla veřejná toaleta zdobená 24 karátovým zlatem. Mezi turisty se těšila velké oblibě.

Hotely pod vodou

Proč se potápět, když můžete jíst, pít a spát uprostřed průzračných modrých vod těch nejkrásnějších oceánů na světě? Zde je několik luxusních míst pod hladinou moře, kde si ti bohatší mohou vychutnat skutečně nevšední zážitek.

Niyama Private Islands, Maledivy

Niyama Private Islands
Niyama Private Islands • Zdroj: Se svolením Niyama Private Islands

Na souostroví si hosté mohou vychutnat drink téměř 6 metrů pod hladinou Indického oceánu. Pokud navštívíte restauraci a klub, můžete pozorovat exotické podmořské živočichy, jak plavou všude kolem vás. Za 200 dolarů si můžete k obědu vychutnat kraba, humra a dezerty z manga.

„Soukromá snídaně a večeře se šampaňským jsou k dispozici na požádání,“

uvádí restaurace.

V noci se podvodní prostory mění na světelnou party s DJ-em.

Party na Maledivách si užili například oscarový herec Leonardo DiCaprio nebo americká televizní hvězdička Paris Hilton. Lásku k tomuto místu vyjádřili také hollywoodská herečka Gal Gadot, Justin Bieber a Lindsay Lohan spolu s osobnostmi Bollywoodu, jako jsou Salman Khan, Hrithik Roshan, Saif Ali Khan a Kareena Kapoor Khan.

Gal Gadot.
Gal Gadot. • Zdroj: Profimedia

Dovolenou v tropickém ráji si užily i sportovní hvězdy, jako David Beckham, Carlos Tevez, Arjen Robben, Miroslav Klos, Franz Beckenbauer, Ronaldo Luís Nazario de Lima, Cristiano Ronaldo, Marcel Desailly nebo Mohamed Salah.

The Manta Resort, ostrov Pemba

U východního pobřeží Tanzanie mohou milovníci moře navštívit Manta Resort, nacházející se u ostrova Pemba.

Ubytování má tři úrovně: obývací místnost s koupelnou na úrovni hladiny, nad ní je umístěná terasa na opalování a dole podmořská ložnice s 360-stupňovým výhledem na moře. Hosté zde zůstanou sami s kajakem, šnorchlem, ploutvemi a mobilním telefonem. Jídlo je zajištěno v dohodnutých časech.

Prosklená místnost se vznáší nad korály. V noci podmořské reflektory přitahují „plašší“ tvory, jako jsou chobotnice. A jaká je cena? 1 500 dolarů za noc.

Conrad Hotels & Resorts, Maledivy

Conrad Hotels & Resorts.
Conrad Hotels & Resorts. • Zdroj: Se svolením Conrad Hotels & Resorts

Přestože návštěvníci Conrad Hotels & Resorts na Maledivách mohou vyzkoušet více luxusních restaurací, ta podmořská nabízí výhled na oceán v hloubce 5 metrů pod hladinou. K večeři čeká návštěvníky šestichodové menu včetně kaviáru, foie gras, humra nebo mořských šneků v ceně 275 dolarů na osobu, pokud si ji rezervujete předem. Restaurace je podle její webové stránky v blízkosti korálových útesů a hosté z ní mohou pozorovat manty obrovské nebo žraloky.

Anantara Kihavah Villas, Maledivy

Kromě restaurace se Anantara Kihavah chlubí i prvním podvodním vinným sklepem na světě. Za sedmichodovou večeři s mořskými plody, jako je tatarák z ústřic, mušle Saint-Jacques a filety z pražmy, zaplatí hosté 345 dolarů na osobu, za ochutnávku vín pak dalších 195 dolarů. Pokud hostům nějaké peníze zbudou, mohou se stát sponzory programu na ochranu korálových útesů a za příspěvek 100 až 400 dolarů si korály adoptovat.

Sestry Kardashianovy Kim a Kloe.
Sestry Kardashianovy Kim a Kloe. • Zdroj: Profimedia

Ubytovaly se zde i Kim a Khloe Kardashian. V posledních letech bylo v resortu vidět i modelku Naomi Campbell a herce Roberta De Nira.

"V Anantara Kihavah jsem pracovala téměř hned po jeho otevření v roce 2013, takže znám pohled z druhé strany. Jako instruktor potápění jsem sice měla možnost s hosty dvakrát podmořský restaurant i navštívit a dát si tam luxusní večeři, ale většinou jsem ho viděla "zvenku", když jsem umývala skleněná okna, aby lidé mohli pozorovat ryby. Neobešlo se to ani bez popálení mořskou sasankou. Vlastně to pro nás nebyla nejzajímavější část práce, abych byla upřímná. Ale večeřet tam vybrané mořské speciality v noci a přitom pozorovat malé žraloky a ostatní podmořskou nádheru musí být pro hosty, kteří nejsou na život pod vodou zvyklí, paráda. A samozřejmě se tam za ten rok, kdy jsem na ostrově pracovala, vystřídaly i mnohé "celebrity","

uvedla pro LP-Life bývalá instruktorka potápění a podmořská fotografka Kristina Vacková.

Hosty z řad celebrit zde byli také Cristiano Ronaldo, tenista Roger Federer, fotbalista Fernando Torres, designér Storm Keating a zpěvák Robin Thicke. Cena dvoulůžkového pokoje je přibližně 1 400 dolarů.

Hotel Atlantis The Palm, Dubaj

Hotel Atlantis The Palm.
Hotel Atlantis The Palm. • Zdroj: Se svolením Hotel Atlantis The Palm

Tento hotelový komplex nabízí i neodolatelný zážitek v podobě pokojů a restaurace pod hladinou. Při romantickém rande vám budou dělat společnost mořští živočichové s korálovým útesem.

Under, Norsko

Under.
Under. • Zdroj: Se svolením Under

Restaurace s názvem Under se nachází 5,5 metru pod hladinou moře. Svým tvarem připomíná ponořený periskop. Masivní akrylové okno, které tvoří jednu ze stěn restaurace, nabízí výhled na mořské dno.

Už jste se někdy v hotelu nudili? Inu, v těchto se vám to určitě nestane! Hotel totiž může být mnohem víc, než jen místo ke spaní...

Zdroje: Globalintergold, nadymediafirecollection, CNBC, CNN, BBC, Travelbook, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Anantara Kihavah Villas
Hrithik Roshan.
Vin Diesel a Paul Walker
View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks