Top hledané
Výsledky (0)
Populární americký seriál Hra o trůny měla pauzu, ale 16. července se rozjelo nové dobrodružství.

7. série seriálu Hra o trůny vypukla!

17. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Hra o trůny pokračuje 7. sérií.

Hra o trůny od 16. července potěší fanoušky další sérií, v pořadí již sedmou. Těšte se na luxusní podívanou!

Sedmá série populární Hry o trůny, která se natáčela v druhé půlce roku 2016, se začala vysílat 16. července 2017 ve 21 hodin místního času ve Spojených státech amerických na stanici HBO. O den později, tedy 17. července, se vysílala ve 2 hodiny ráno místního času ve Velké Británii na kanálu Sky Atlantic. V České republice seriál vysílá stanice HBO, a to již dnes večer od 20:00 a my se již nemůžeme dočkat. Co vy? Budete nalepeni u televize?

Luxusní příběh pokračuje

Nejsledovanější výpravný seriál v historii HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Kontinent, kde se zimy mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší.

Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, post nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky. Z luxusního traileru vyplývá, že se fanoušci mají opět na co těšit. Čeká nás velká bitva...

Byty Janáčkovo nábřeží 207m
Byty Janáčkovo nábřeží 207m, Praha 5

Z nové série jsou fanoušci nadšení

Reakce fanoušků, kteří nový díl již viděli, jsou skvělé. Všichni jsou nadšení! Celý Twitter je plný reakcí, takže pokud nechcete vědět, co v novém luxusním díle uvidíte, radši se nedívejte. Pokud vás zajímá, které postavy jsou na Twitteru v rámi Hry o trůny nejvíc zmiňované, jsou to Arya Stark, Daenerys Targaryen, Sansa Star, Cersei Lannister a Jon Snow. Už jste zvědaví? Jedno je jisté - nová luxusní série přinese spoustu neočekávaných událostí.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze