Top hledané
Výsledky (0)
Je tomu už 10 let, co světlo světa spatřil koncept All Black luxusní značky Hublot. K výročí tohoto “must-have" luxusního doplňku se značka rozhodla narušit přirozený řád věcí a využila transparentnost. Předsatvujeme vám unikátní Big Bang Unico Sapphire All Black.

Hublot Big Bang Unico Sapphire All Black - safírový chronomat

Eva Ledecká
09. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Big Bang Unico Sapphire All Black

Před deseti lety společnost Hublot se svou kolekcí luxusních hodinek All Black spustila zcela nové a průkopnické pojetí: "Neviditelná viditelnost". A tato filozofie symbolizuje samu podstatu značky.
 

Big Bang Unico Sapphire All Black
10. výročí All Black
Hublot v New Yorku

Big Bang Unico Sapphire All Black upozorňuje na nové spojení mezi viditelným a neviditelným. Nyní můžete obdivovat celkovou vnitřní konstrukci luxusních hodinek včetně dokonalého pohybu jejich mechanismu. Zároveň je v nových hodinkách Big Bang Unico Sapphire reinpretován ikonický a vysoce luxusní styl hodinek All Black.

Hublot: bez inovací není budoucnost

Historie značky Hublot je prošpikovaná prvenstvím a patenty. Věrná svému mottu "Neexistuje žádná budoucnost bez inovací" dosáhla vysokému technologickému pokroku, který je výsledkem zkušeností, zvědavosti a touhy neustále se posouvat dál.
 
Obtížnost je pro Hublot výzvou, která ji i její tým motivuje. V návaznosti na to předstoupil Hublot se svou nedávnou exkluzivní prezentací hodinek Big Bang Unico Sapphire. Luxusní chronometr, celý vyrobený ze safíru, vyžadoval měsíce vývoje a půl milionové investice (v USD).
 
Pronájem restaurace Praha 1 - 857m
Pronájem restaurace Praha 1 - 857m, Praha 1

Výzva v podobě safíru

Big Bang Unico Sapphire All Black je vytvořený z bloků luxusního safírového skla, který byl jemně potažen kovem. Značka Hublot musela dostat své průmyslové umění na vysokou úroveň, aby dokázala zpracovat takto extrémně složitý materiál. Safír je jeden z nejodolnějších materiálů proti poškrábání na světě a lze být opracován pouze diamantem.
 
Luxusní hodinky Big Bang Unico Sapphire All Black jsou vyrobeny v limitované edici 500 ks a jeho cena se pohybuje kolem 57 900 USD.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hublot
Bahnhofstrasse 44 Zurich 8001 Switzerland
+41445422125