Top hledané
Výsledky (0)
Hudební Ceny Anděl 2023 se udělovaly 30. března v pražském O2 universum. Rozdalo se celkem 16 sošek. Moderátoři byli dva a novinkou byla cena Společný projekt, cenu si odnesl Calin & Viktor Sheen.

Ceny Anděl: Eva Burešová by šla do StarDance i Survivoru. Emma Smetana by se prý zhroutila už na cestě na ostrov

Monika Beránková
31. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty

Sošky Anděl znají své vítěze. V pražském O2 Universum se konal 33. ročník. Na červeném koberci nezářily jen hvězdy z hudebního nebe, ale i další umělci. Ptali jsme se jich ještě před vyhlášením jestli mají své favority a jestli by šli do Survivoru nebo by je lákala taneční soutěž StarDance. A také nás mimo jiné zajímalo, jak to doma u nich vypadá po hádce, kdo dříve přijde s omluvou. A také jsme vyzpovídali některé oceněné.

Zdroj: Ceny Anděl, foto: Zbyněk Surovec
Emma Smetana, Jordan Haj
David Koller
Anna K

Herečka a zpěvačka Eva Burešová dorazila do pražského O2 universum se svým partnerem Přemkem Forejtem a zajímalo nás jestli má svého favorita:

"Já jich tu mám víc, protože většinu z nich znám i osobně.”

Byli jsme i zvědaví, že by ona či její partner kývli na nabídku jít do některé z aktuálně oblíbených reality show v Česku.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

“StarDance” odpověděla bez rozmýšlení herečka Eva Burešová. Ale po zamyšlení potvrdila, že by šla i do Survivoru “ No, kdyby šel do Survivoru Přemek, tak bych šla s ním, protože vím, že bych se dobře najedla."

“Já si myslím, že bych v Survivoru chcípnul, takže radši odřený paty,”

reagoval Přemek Forejt.

Emma Smetana a Jordan Haj

Pro Emmu Smetanu a Jordana Haja to byla první společenská akce po jejich dovolené na Bali.

Na stejnou otázku měla jasno i Emma Smetana. “Jordi, by se určitě úspěšně zúčastnil obojího, já bych si ve StarDance okamžitě zlomila nohu nebo někomu podpatkem. A Survivor… myslím, že bych se zhroutila už po cestě tam.” 

“Kdybych si měl vybrat, tak by to bylo StarDance. Survivor je velká výzva, možná někdy v budoucnu. Vadilo by mi, že bych se vrátil hodně hubený, ale na tom parketě jsem doma,”

říká zpěvák Adonxs.

Celebrity a vztahy

A kdo se přijde usmířit první, když se doma s partnerem pohádají? “Záleží na tom, o čem ta hádka je, ale většinou ten, kdo to začne, ten to pak i ukončí. Ale pravda je, že jsme dospělí, takže se v tom nedusíme několik dní, většinou někdo přijde a řekne, pojď si o tom promluvit,” říká Eva Burešová. 

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Milan Peroutka přiznal, že se se svým manželem vůbec nikdy nepohádali. “Absolutně se nehádáme, máme se rádi a jsme spolu šťastní.” “Máte nějaký recept?” “Rád bych poradil, ale bylo by to troufalé, my nejsme spolu tak dlouho. U nás je recept, že jsme spolu krátce, ale já si myslím, že máme potenciál být spolu navěky, ale to je teorie. To si na začátku přeje většina lidí.”

Vítězové večera

Večer zahájila kapela Jelen & Hradišťan. Večerem provázela moderátorská dvoje Honza Děděk a Ivana Kulhánková. Pro své ocenění si jako první přišel David Koller, ten získal Anděla v kategorii zpěvák, vydal loni sólovou LP XXIII. 

“Vždycky si člověk říká, že třeba něco dostane a jsem rád za interpreta.” “Mohou Vás posluchači, fanoušci v nejbližší době někde vidět, slyšet?” “Určitě jo, ale já si to nepamatuji.” “Jak budete slavit? " “Když už jsme tady, tak bychom mohli nějakou party dát.” Odpověděl David Koller. 

“Byla jsem nervózní, protože jsme tady i hráli. Jako do třech minut vtěsnat veškeré emoce, je těžké. Já nebývám nervózní při hraní, ale tady jsem byla jako bych zpívala poprvé. Byla jsem velmi dojatá, protože jsem nepočítala s tím, že tady mezi těmi mladými…nepočítala jsem s tím, že dostanu cenu za skladbu, kterou jsou si velmi přála Údolí včel,”

okomentovala chvíle po vyhlášení oceněná Anna K pro LP-Life. 

Anděla si ale odnesla například i skupina November 2nd za album. Nejlepší skupinou se stala J.A.R. všechny oceněné najdete na stránkách www.cenyandel.cz. Novinkou letošního ročníku byla kategorie Společný projekt, cenu si odnesl Calin & Viktor Sheen. 

Zdroj: autorský článek, vlastní dotazování

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze