Top hledané
Výsledky (0)
Jaké luxusní hudební novinky nás čekají v září? Podívejte se na náš seznam.

Luxusní hudební novinky, na které se můžete těšit v září

Tereza Janatová
06. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Depeche Mode

V září nás čekají skvělá nová, luxusní alba a nové, luxusní klipy. Díky Luxury Prague můžete být v obraze. V tomto článku se dozvíte, na jaké music pecky se můžete těšit tento měsíc.

Nová alba

  • Depeche Mode: Going Backwards. V prvním zářijovém týdnu, hned 1. září, vyšla nová deska legendární kapely Depeche Mode. Ponese název Going Backwards. Kdo miluje tyhle „staré“ rockery, jistě by neměl váhat s koupí jejich nejnovější desky.
  • Foo Fighters: Concrete and Gold. 15. září vyjde nová deska oblíbené kapely Foo Fighters. Stejně jako skupině Depeche Mode jejich CD vyjde pod labelem Sony.
  • Fifth Harmony: Fifth Harmony. Holčičí partě Fifth Harmony u Sony taky vyjde album, a sice 22. září. Popík potěší každého milovníka klasiky v podobě dámských uskupení typu Pussycat Dolls nebo starších Destiny’s Child.
  • Hurts: Desire. 29. září vyjde na Sony deska i skvělé kapele Hurts. Hurts jsou britské synthpopové duo založené roku 2009, sestávající ze zpěváka Thea Hutchcrafta a klávesisty, kytaristy Adama Andersona.

Nové videoklipy

  • Hurts: Ready To Go. K novému albu (viz výše) se samozřejmě budou vázat i nové klipy. Hned 1. září byla vypuštěna tato pecka!
  • Rytmus: Povolanie syn. 3. září slovenský rapper Rytmus vypustil do světa nový klip. Na písni spolupracoval s Maiky Beatzem a jedná se o další luxusní rappovou záležitost. Patrik Vrboský, jak se tenhle Slovák jmenuje vlastním jménem, se nebojí opírat do kohokoli a ani tento jeho počin není výjimkou... Na Rytmusovi je nám sympatické, že o svých nových klipech moc nemluví - nepromuje je skoro nikde. On totiž ví, že je star a že jeho fanoušci si jeho novinky vždycky najdou sami.
  • David Guetta: TU. Slavný DJ natočil další song, tentokrát ve spolupráci se známým popovým zpěvákem z Kanady Justinem Bieberem. Klip k této písni vyšel 1. září.
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze