Top hledané
Výsledky (0)
Když se spojí zázvor, čokoláda a mocha, vznikne luxusní vůně Boss The Scent Private Accord.

Tváří parfému Hugo Boss je hvězda 50 odstínů šedi: Tak voní Christian Grey!

Martina Šmalclová
20. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Christian Grey? Volba číslo 1!

Kdo jiný by měl být tváří luxusního maskulinního parfému Hugo Boss The Scent Private Accord než charismatický Jamie Dornan alias Christan Grey? Ten v kampani září po boku neméně okouzlující nizozemské modelky s uhrančivým pohledem Birgit Kos.

Sázka na orient a mužnost

Kořeněný, dřevitý a zároveň sladce ovocný, takovými vlastnostmi se pyšní nejnovější přírůstek elegantní německé značky Hugo Boss. Za opojným aroma luxusní vůně stojí tři základní a trochu netradiční složky…

Božské trio: Zázvor, čokoláda, mocha

Hlavní složkou vůně je pikantní zázvor, který parfému dodává náboj a díky svým povzbuzujícím účinkům zajišťuje perfektní první dojem. Hluboký a tajemný základ vůně tvoří kakao se svým typickým návykovým aroma a jemný dotek dřeva. Srdce parfému tvoří ovoce maninka a káva mocha, které jsou známé pro své afrodiziakální vlastnosti.

Prodej prvorepublikové vily, Praha 9 - 406m
Prodej prvorepublikové vily, Praha 9 - 406m, Praha 9

Rozdávat charisma by mohl na potkání!

Proč se Hugo Boss rozhodl zrovna pro Jamieho Dornana? Jeho vrozené charisma je dle vedení značky tak silné, že prochází skrze objektiv fotoaparátu! Při pohledu na luxusní snímky souhlasíme a jen dodáváme: Pokud toužíte po vůni rafinované, mužské a elegantní, je Hugo Boss The Scent Private Accord jasnou volbou!

Za luxusní vůní stojí francouzský parfumér Bruno Jovanovic a je k dostání ve dvou velikostech – 50 a 100 ml. Menší velikost pořídíte přibližně za 1900 Kč, větší balení za 2500 Kč.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hugo Boss
Pařížská 19 110 00 Praha-Staré Město
+420 222 327 260