Hummer H1 v novém provedení. Auto, pro které je málo co překážkou!

Znovuzrození zažívá vůz Hummer H1 prostřednictvím své luxusní modernizace. Legendární vůz, jenž zpopularizoval Arnold Schwarzenegger je nepřekonatelný. Přijmete pozvání na projížďku?
26. června 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Původní Hummer je pravděpodobně jedním z nejsilnějších vozů na trhu, ale to tým výrobců automobilů Mil-Spec nezastaví. Hranice posouvají stále dál. Výsledkem je nová verze vozu - Hummer H1, který byl navržen v Detroitu a nyní jeho výroba s vysokým podílem ruční práce probíhá ve Wichitě v americkém státě Kansas.

Hummer vydává svou první produkci s názvem "Launch Edition"

Společnost Mil-Spec Automotive, založená za účelem vytvoření perfektního „náklaďáku“, vyvinula řadu běžících prototypů založených na osvědčené HMMWV. Tým specialistů opřených o tuto filozofii sestavil ručně vůz tak, aby ho znovu vyzdvihl do pomyslného světla slávy. Cíl zněl: představit co nejluxusnější off road spojený s dobrodružstvím! Povedlo se? My říkáme ANO, jak ho hodnotíte vy?

Video

Monstrózní auto Hummer H1 = extrémně výkonný off-roader

Konečný výsledek je vozidlo s mimořádně monstrózními schopnostmi. Auto, jenž je vybaveno ručně vyrobeným turbodieselovým motorem LBZ V8 s výkonem 500 koní, boří vaši představu o stroji na čtyřech kolech. Dominujícími prvky nabírajícími na velkoleposti jsou nejen motor, ale i robustní odpružení s luxusními terénními pneumatikami značky Nitto Ridge.

Design versus výkon

Kdo by si myslel, že tyto výkonné schopnosti uberou na kvalitě, pohodlí a estetice samotné, je na omylu. Navržený interiér je opravdu luxusní záležitostí. Je vyrobený z kůže, doplněný vodotěsným šedým kachním plátnem, vybaven bezpečnostními rukojeti paracord, prémiovým zvukovým systém JL Audio a vnitřním osvětlením LED. Automobilka dále nabízí všemožné zvláštnosti přizpůsobení si vozu na míru. Na celkovém luxusním vzhledu vozu má podíl tmavá paleta barev, černá a šedá s podvozkem v podobném tónu Metallic Gray s nízkým leskem a černými akcenty. Krása tohoto vozu je opravdu oslňující!

Cena začíná na 218.499 USD.

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m, Praha 8
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
sales@milspecauto.com
(248) 430-5150