Top hledané
Výsledky (0)
Jak žije princezna Neytiri z nejvýnosnějšího snímku všech dob Avatar? Má vlastní kino a pronajme vám dům za milion korun měsíčně.

Princezna z Avatara žije v přepychu: Dům Zoe Saldany má vlastní lázně i tenisový kurt

Denisa Zajíčková
19. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Herečku Zoe Saldana můžete znát také z filmu Piráti z Karibiku

Populární herečka Zoe Saldana prodává svůj dům ve čtvrti Beverly Hills v Los Angeles. Za luxusní nemovitost zaplatí budoucí majitel skoro 383 milionů korun. Těšit se může na vlastní lázně, tenisový kurt, posilovnu i kombinaci dřeva s moderními materiály. Většina vybavení interiérů jsou výjimečné designérské kousky. Láká vás nový domov? Je určen těm, kteří se rozhodně nespokojí s málem!

Zoe Saldana vlastní dům v Beverly Hills, který se nachází na pozemku o rozloze 6 400 čtverečních metrů. Má pět ložnic a sedm koupelen. Nechybí zde ani mediální místnost, posilovna, lázně, venkovní bazén a jídelna s grilem nebo tenisový kurt. Budoucí zájemce si musí připravit více jak 380 milionů korun.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Luxus v každé cihle

Nemovitost koupila Saldana v roce 2016 v přepočtu za 201,5 milionů korun, její nynější hodnota je tak skoro dvojnásobná. Nachází se v uzavřené oblasti Hidden Valley Estates, která je podle místních agentů rájem celebrit.

Nedávno byl dům rekonstruován, dřevěný nábytek je dělaný na zakázku a použitý kámen si Saldana nechala přivézt ze zahraničí. Najdete tu také domácí kino a rozlehlý obývací pokoj, ze kterého vejdete rovnou na terasu.

Dům byl původně postaven v 70. letech 20. století. Nemovitost si nemusí budoucí majitel ihned koupit, ale lze si ji také pronajmout. Za měsíc zde zaplatíte 1,1 mil. korun.

Otevřít v galerii (1)
Dům má prostor pro dostatek zeleně, aby vzniklo útulné prostředí
Dům má prostor pro dostatek zeleně, aby vzniklo útulné prostředíZdroj: Profimedia

Jak se žije v Hidden Valley Estates?

Hidden Valley Estates je luxusní rezidenční komunita nacházející se v kalifornském Los Angeles County, přesněji v oblasti Beverly Hills. Tato oblast je známá svými prestižními nemovitostmi a slouží jako domov pro mnoho celebrit a bohatých osobností. Vyznačuje se nádhernými vilami a rozlehlými pozemky. Každá nemovitost v této oblasti je obvykle rozlehlá a luxusně vybavená, což z ní dělá jedno z nejexkluzivnějších míst v Beverly Hills. Mnoho těchto nemovitostí je uzavřených mohutnými bránami, což poskytuje obyvatelům maximální soukromí a bezpečnost.

Oblast si získala pověst jako místo, kde si mohou bohatí a slavní lidé užít klidného a luxusního života v blízkosti Los Angeles. Nachází se v krásném přírodním prostředí s nádhernými výhledy na hory a okolní krajinu. Komunita se postupem času stala symbolem kalifornského luxusu a stále přitahuje ty, kteří hledají výjimečný životní styl v jedné z nejprestižnějších čtvrtí Beverly Hills. Oblast se může pyšnit slavnými obyvateli od nepaměti - v současnosti bychom v BH našli například George Clooneyho, Jennifer Aniston, Taylor Swift, Ellen DeGeneres, Jennifer Lawrence, Eddieho Murphy, Davida a Victorii Beckhamovi nebo Lisu Kudrow.

Proč je Beverly Hills prestižní adresa?

Beverly Hills je známé svými nádhernými luxusními nemovitostmi, které zahrnují velké vily, venkovské domy a honosné apartmány. Tato oblast je domovem některých nejdražších rezidenčních nemovitostí na světě. Mnoho filmových hvězd, hudebníků, podnikatelů a dalších slavných osobností má v této oblasti své domovy, což dává Beverly Hills reputaci místa pro elitu.

Nelze opomenout ani Rodeo Drive v Beverly Hills, které je známé svými luxusními butiky a obchody s designerským oblečením. Je to oblíbené místo pro nákupy pro ty, kteří hledají exkluzivní značky a špičkovou módu. Najdete zde také vysoce kvalitní služby, restaurace, hotely a kulturní zařízení, což přispívá k prestiži zdejšího místa. Místní komunita se také aktivně podílí na organizaci různých společenských a kulturních akcí.

Beverly Hills bylo první město v Kalifornii, které mělo svou vlastní policejní stanici a hasičskou službu. Tato historie přispívá k jeho pověsti jako místa pro bohaté a slavné.

Zoe Seldana si získala srdce milionů fanoušků

Půvabnou americkou herečku Zoe Yadira Zaldaña Nazario s můžete pamatovat jako Anamarii z Pirátů z Karibiku, Nyotu Uhuru ve Star Treku nebo Netytiri ve filmu Avatar. A pochopitelně také jako odvážnou Gamoru z filmu Avengers: Endgame, který je mimochodem jediný, který v českých kinech překonal Kazmův film The ONEMANSHOW Movie.

V červnu 2010 se zasnoubila se svým dlouholetým partnerem Keithem Brittonem. V listopadu 2011 oznámili konec, a krátce na to začala Zoe randit s Bradleym Cooperem. Jejich vztah ale nevydržel. V březnu 2013 začala chodit s italským umělcem Markem Peregou. Tajně se vzali v červnu 2013 v Londýně. V listopadu 2014 se jim narodila dvojčata: Bowie a Cy. V prosinci 2016 se jim narodil třetí syn, který dostal jméno Zen.

Zdroj: mansionglobal.com, people.com,

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: