Top hledané
Výsledky (0)
Mezi českými slavnými osobnostmi se to poslední dobou oznámeními o očekávání hvězdných potomků jenom hemží. Které české celebrity se brzy stanou novopečenými rodiči?

Hvězdná miminka českých celebrit: Lašková čeká dalšího kluka, Zástěra ze Survivoru se stane poprvé otcem

Tereza Brožová
30. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Moderátorka a Česká Miss Gabriela Lašková

Nejen mezi zahraničními, ale také mezi českými slavnými osobnostmi se to poslední dobou oznámeními o příchodu a očekávání hvězdných potomků jenom hemží. Které české celebrity se brzy stanou novopečenými rodiči?

Lenka Zahradnická

V dubnu se se svým třetím očekáváním svěřila také hvězda Ulice a seriálu Jedna rodina herečka Lenka Zahradnická. Doma má herečka už dvě dcery – Jasmínu a Jovanku. Radost jim navíc dělá i čtyřnohý člen rodiny fenka Františka. Pohlaví ani datum porodu herečka neprozradila. Obojí si raději nechává pro sebe, navíc to, zda pod srdcem nosí tentokrát opět holčičku nebo chlapečka prý herečka raději ani nezjišťovala, a s manželem se chtějí nechat překvapit.

Berenika Kohoutová

Vtipně a poněkud trochu rozpačitě oznámila své druhé těhotenství hvězda nováckého seriálu Jedna rodina herečka Berenika Kohoutová. Své bříško totiž záměrně ukázala ve svém novém klipu, skoro nikdo to na ní však nepoznal. Podle mnohých hereččiných známých i fanoušků to totiž na Berenice nebylo poznat. „Nechtělo se mi dávat žádné prohlášení na Instagram, přišlo mi to vlastně nejlepší udělat touto cestou,“ okomentovala své rozhodnutí pro tv.nova.cz a vysvětlila tím, proč očekávaného potomka chtěla světu oznámit spíše tak nějak nenápadně. Během natáčení seriálu Jedna rodina už prý ale herečka musí své těhotenské břicho maskovat, což je s pokročilejším těhotenstvím čím dál těžší.

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Ondřej Havel

Hned dvojnásobným novopečeným tatínkem se stal koncem dubna herec a moderátor TV Nova Ondřej Havel. Oblíbený bavič Snídaně s Novou se společně s manželkou Barborou raduje z dvojnásobného uzlíčku štěstí. V dubnu umělec oznámil, že se jim narodila dvojčata – dcery Olívie a Eliana, s čímž se svěřili na sociální síti Instagram.

Gabriela Lašková

Třetího syna očekává také bývalá Česká Miss a moderátorka Gabriela Lašková, dříve Kratochvílová. Moderátorka si podle svých sdělení, o které se neváhá podělit s fanoušky na svém Instagramu, vždycky přála mít velkou rodinu. S průběhem svého již čtvrtého těhotenství se pravidelně svěřuje na sociálních sítích. Velkou radostí je pro ní očekávání potomka zejména i kvůli bolestné zkušenosti z loňského roku, kdy modelka a moderátorka jednou potratila. A jak před nedávnem potvrdila, nyní se její dva kluci budou moci radovat z dalšího brášky, na kterého se už moc těší, protože z nich budou velcí parťáci.

Tomáš Zástěra

Radostnou novinku nedávno oznámil také moderátor a bývalý účastník reality show Survivor Tomáš Zástěra, který se svou partnerkou očekává prvního potomka. Pro jeho snoubenku jde však již o druhé dítě. Prvního syna má z předchozího vztahu. „Už se tě nemůžeme dočkat,“ připsal spolu se srdíčkem ke zveřejněnému snímku z ultrazvuku na sociální síti dojatý Tomáš Zástěra. Aby toho nebylo málo, čeká známého baviče ještě další radostná událost. Na první máj totiž požádal svou partnerku o ruku a ta souhlasila. Kromě příchodu potomka se tak s partnerkou připravuje umělec ještě na svatbu.

Katka Říhová

Před časem oznámila své druhé těhotenství také moderátorka a zpěvačka Kateřina Říhová. Fanoušci ji mohou znát ze Snídaně s Novou a z Evropy 2. Parťačka moderátorů ranní show z Evropy 2 Patrika Hezuckého a Leoše Mareše se tak v rádiu nejspíš ke smůle fanoušků zanedlouho na chvíli odmlčí. Katka čeká své druhé dítko se svým bývalým manželem hudebním producentem Michaelem Říhou. Velký návrat má tak v jejich případě šťastné pokračování. Druhé těhotenství moderátorka oznámila na sociální síti rodinnou fotkou, na které je s manželem a jejich společnou tříletou dcerou Sofií. „To jsme my, všichni čtyři,“ napsala k snímku dojatě.

Eva Podzimková

Poměrně nenuceně oznámila své druhé těhotenství herečka Eva Podzimková, dříve Josefíková. Charismatická umělkyně má už doma tříletou dceru Lotu. A protože kolem oznámení druhého těhotenství nechtěla dělat velká dramata, spojila ho s bezprostředním rozhovorem o jejím novém filmovém projektu, seriálu Sedm schodů k moci, kde si zahrála po moci a penězích toužící ženu a kariéristku z malé vsi. O jejím těhotenství se tak jako první zcela nečekaně dozvěděla reportérka CNN Prima News v pořadu Showtime. Nyní už je herečka v pokročilém devátém měsíci těhotenství, takže její druhé miminko lze očekávat co nevidět.

Barbora Strýcová

Dvojnásobnou maminkou je nyní také úspěšná česká tenistka Barbora Strýcová. Dceru Josefínu přivítala na světě 12. května. Její skoro tříletý syn Vincent, který se narodil 30. září 2021, se tak stal pyšným velkým bráchou. Poté, co se tenistka s novorozenou dcerkou pochlubila přesně na den matek na Instagramu, zaplavila ji okamžitě vlna gratulací od fanoušků i slavných kolegů. Četných pochval se od sledujících dočkal také tenistčin výběr jména.

Petra Kvitová

Hned zkraje roku oznámila své první těhotenství také česká tenistka Petra Kvitová. Dvojnásobná wimbledonská vítězka očekává potomka se svým manželem a zároveň trenérem Jiřím Vaňkem. Oznámení proběhlo na Twitteru a sociálních sítích, kde tenistka zároveň zveřejnila fotku rozkošného bodýčka s pro oba sportovce výstižným motivujícím nápisem „COURAGE, BELIEF, POJD!“ (Odvaha, víra, pojď, překl.) Na cestě je tak pravděpodobně další malý úspěšný sportovec či sportovkyně, který by se měl čtyřiatřicetileté Petře narodit letos v létě.

Zdroje: prozeny.cz, tv.nova.cz, blesk.cz, tn.nova.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze