Top hledané
Výsledky (0)
Nikol Švantnerová na večírku UniCredit Bank zazářila jako diamant v luxusních šatech Poner – Crystal Net Preciosa!

Hvězdná róba v Karlových Varech: šaty Poner v hodnotě 500 000 Kč!

Dominika Žejdl
02. července 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Nikol Švantnerová v šatech Poner

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Kromě promítání filmů se konají na různých místech speciální party, kam každá z celebrit oblékne nějaké výjimečné šaty. Nejkrásnější model včera večer oblékla Nikol Švantnerová na večírku UniCredit Bank. Dovolte nám představit luxusní šaty z dílny PONER v hodnotě půl milionu korun!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Nejtřpytivější kousek vyrobený na zakázku pro Poner

Luxusní šaty z dílny PONER, které na party oblékla krásná modelka a Česká Miss Nikol Švantnerová, jsou ozdobeny nádhernými a třpytivými sto padesáti českými křišťály ze sítě Preciosa. Na šaty byl vybrán jeden jediný typ kamene Maxima, a to z jediného prostého důvodu: sám o sobě totiž odráží neskutečných 264 paprsků světla. Ojedinělý kousek byl vyroben speciálně pro značku PONER a výsledný efekt je přímo dechberoucí!

Výroba exkluzivní róby zabrala návrhářům pět měsíců

Samozřejmě že takové luxusní šaty by nevznikly, kdyby se nad návrhem intenzivně nepřemýšlelo. Jakubovi a Nikol výroba tohoto klenotu zabrala celkem pět měsíců. Neustále přemýšleli nad správnou barvou sítě, vělikostí jednotlivých kamenů a jejich uspořádání tak, aby byl třpytivý efekt co nejzajímavější. 

Exkluzivní vila na prodej, okolí Říčan u Prahy
Exkluzivní vila na prodej, okolí Říčan u Prahy, Okolí Prahy

"Luxusní róba se došívala ještě na poslední chvíli a to, jak v závěru vypadala, bylo jedno velké překvapení."

Smyslem však nebylo vytvořit nejdražší šaty, ale samotný proces a zpracování se společně s křišťálovými kameny vyšplhaly na tak vysokou sumu.

Šaty jsou jako vždy ručně sešívané, dovyšité speciálními aplikacemi, nejjlemějším tylem a dozdobeny křišťály z dílny Presiosa. Celé dny práce značky PONER v Čechách a desítky hodin práce zručných italských řemeslníků se opravdu vyplatily a Nikol musí být neuvěřitelně poctěna, že mohla tak nádherné šaty obléknout. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Ponerům to klaplo, Nikol byla nádherná!

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová vyrazila na miliardářskou party UniCredit Bank v opravdu zářivém stylu. Šaty ji zapůjčili sourozenci Ponerovi, kteří si dali na jejich výrobě náležitě záležet. Co k tomu říct? Zkrátka to klaplo!

A jak Nikol takové šaty vynesla? Velmi sebevědomě vzhledem k tomu, že má své modelkovsky nejhubenější období a je jedna z mála tuzemských modelek, která si může dovolit ukázat celé své pozadí naprosto beze strachu. U Nikol žádnou vadu na kráse prostě nenajdete!

Místo větších tělových kalhotek bych ale raději zvolila neviditelná tanga, která by nenarušovala celkovou linii tak krásných šatů. Účes a make-up mi připomíná mojí nejoblíbenější zpěvačku z šesté třídy Avril Lavigne. Zda je to plus v tomto případě tak trochu pochybuji. Pro příště by se měla Nikol raději nechat inspiroval Kendall Jenner, kdy vynesla podobně průhledné šaty od La Perla na Met Gala 2017.

Bombarďákům vstup zakázán a příště zvolit ultra neviditelná tanga! Jinak šaty krásné!

Šaty: 88 %, větší tělové kalhotky: 10 %

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Soutěž! Staň se majitelem MINI!
Zobrazit článek
Móda z červeného koberce na MFF KV
Zobrazit článek