Top hledané
Výsledky (0)
Nová série drsné reality show Survivor 2024 je tady!

Hvězdné obsazení Survivoru? Tohle je nejslabší série vůbec, snad to zachrání alespoň Prágr

Denisa Zajíčková
13. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Letošní hvězdné obsazení Survivoru trochu zklamalo

Konečně je to venku! Televize Nova sice tak dlouho napínala všechny skalní fanoušky drsné reality show Survivor, až to skoro přestalo lidi zajímat, už ale víme, kdo soutěží na ostrově v Dominikánské republice. A možná, že jsme to ani vědět nepotřebovali. 

Yenifer Cao
Martin Mikyska
Martin Prágr
Ornella Koktová

Neměli by být v týmu celebrit opravdové celebrity? Někdo, u koho chcete vidět, jak přežije v divočině, jak se zachová při nedostatku jídla, zda má skutečně fyzickou kondici na jedničku? Když opomeneme Ivanu Jirešovou, která se poprvé ve svém životě stává ústřední hvězdou nějaké show a vystupuje ze stínu seriálu Ordinace v růžové zahradě, zbývá nám akorát Martin Prágr, který po boku Ivy Kubelkové ve StarDance předvedl fantastický výkon. Ten zbytek tak trochu – nudí…

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

Kdo bude soutěžit v Survivoru 2024?

 • zpěvák Sebastian Navrátil
 • youtuber Martin Mikyska alias Mikýř
 • MMA zápasník Samuel Krištofič alias Pirát
 • profesionální tanečník Martin Prágr
 • herečka Ivana Jirešová
 • podnikatelka a influencerka Ornella Koktová
 • zpěvačka Adéla Krejdlová
 • influencerka Yenifer Cao
 • modelka Denisa Dvořáková
 • youtuber Martin Carev
 • účastnice show Love Island Rachel Karnižová

Sebastian má velkou výhodu

S velkou výhodou přichází do show Sebastian Navrátil, který je partnerem Andrey Bezděkové. Ta soutěžila v minulé řadě a předvedla tak dobrý výkon, že nikdo snad ani nechtěl věřit, že je to ta holka z plakátů a módních přehlídek, která kdysi nasadila korunku jako vítězka soutěže Miss. Byla milá, upřímná a celou dobu se chovala „jako Švýcarsko“. Měla dobrou taktiku. A právě s takovou by mohl přijít i Sebastian a zvítězit.

Divácky nejatraktivnější bude pravděpodobně Martin Mikyska alias Mikýř, který má svůj osobitý styl humoru, lidi baví a nehraje si na světce – možná to mu zajistí skvělou pozici po celou dobu soutěže. Navíc si na jeho výkonu možná smlsnou ti, kterým v minulosti šlápnul na kuří oko. Kdyby skončil v prvních dílech, někteří by si asi mnuli ruce. Mezi fanoušky, kteří už dlouho spekulovali, že mezi soutěžícími uvidí i Mikýře, se ale těší velké popularitě. A už teď mu mnozí fandí!

Ukáže tanečník Martin Prágr svou fyzičku?

Do show míří také profesionální tanečník Martin Prágr, který nedávno zazářil po boku Ivy Kubelkové a získal si srdce mnoha fanynek. Krátce před odletem do Dominikánské republiky ale prozradil, že jeho srdce už nějakou chvíli patří jen jedné - půvabné tanečnici Anetě, která se tak v krásných prvních měsících jejich vztahu musela vyrovnat nejen se zápřahem, který Martin zažíval během Stardance, ale také s tím, že o něm dalších několik týdnů nebude vědět absolutně nic. A později ho uvidí trpět hlady, nepohodlím i fyzickým vysílením.

„Nebylo to jednoduché rozhodnutí. Přemýšleli jsme o odloučení společně a dopředu se připravili na situace, které mohou nastat. Poslat Martina na ostrov a prožít s ním i ten čas před odjezdem bylo, a stále je těžké. Najednou jste bez jakéhokoliv kontaktu a nevíte, jak se váš partner má. Jednoduché to rozhodně není pro nikoho z nás, kdo tam má svou druhou polovičku,“

řekla pro Lp-life.cz Aneta.

O tom, že svému partnerovi fandí, není pochyb. V čem ale vidí jeho silnou stránku? „Martinovi půjdou určitě dobře vztahy, on je milý, extrémně hodný a všem rád pomáhá. Myslím, že navazování kontaktů je jeho silná stránka. A taky je to showmen, takže nezkazí žádnou srandu. Tedy pokud tam nějakou budou mít,“ doplňuje partnerka Martina Prágra.

Ornella dostala naloženo ještě před odjezdem

Jednou z dalších účastnic je také Ornella Koktová, na kterou se budou doma těšit tři děti. Právě to bylo přitom důvodem, proč někteří nechápali, že vůbec odletěla. Její blízká kamarádka Agáta Hanychová naopak věří, že tři děti doma jsou dostatečným důvodem, aby se člověk těšil na to, že zmizí. 

Byla to navíc právě Agáta, která prozradila, že její kamarádka na Survivor opravdu letí ještě předtím, než bylo Ornelly jméno potvrzeno ze strany Novy. Dlouho se také spekulovalo o tom, že tam odletěl i Agátin bývalý partner Jaromír Soukup. Vzhledem k seznamu zveřejněných účastníků to však byla mylná informace, stejně jako avizovaný herec Jiří Langmajer. Ten je sice milovník dobrodružství a divočiny, ale Survivor vynechal. Možná nabídku dostal, kdo ví.

Dále se mohou diváci těšit na modelkou Denisu Dvořákovou, která se kdysi proslavila v bulváru tím, že randila s hercem Jakubem Prachařem nebo youtubera Martina Careva, který patří mezi největší tvůrce na českém internetu. Uvidíme, jak se mu bude dařit i bez technologických vychytávek!

Nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko 2024 startuje 27. února na Voyo a od 5. března na TV Nova. Jde tak o změnu oproti minulému roku, to měly díly jen jednodenní zpoždění. 

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze