Top hledané
Výsledky (0)
Sochař, vysokoškolský pedagog a sklář Rony Plesl se během MBPFW představil v roli, v jaké ho jistě neznáte – v roli modela. Jak se to stalo?

Hvězdou přehlídky Denisy Nové se stal sklářský výtvarník a designér Rony Plesl

Martina Šmalclová
05. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Model v roli hosta

Že se Rony Plesl stane součástí luxusní přehlídky Denisy Nové, do poslední chvíle jistě nikdo nečekal. Podobně jako někteří další modelové, i on seděl na jedné z židliček a působil jako pouhý host. Po chvíli se zničehonic zvedl a nakráčel v kožené bundě a černých brýlích na molo, za což si vysloužil bouřlivý potlesk i udivené pohledy zároveň.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Tentokrát přišla řada i na muže

Nápaditost Denisy Nové oceňujeme, stejně jako luxusní oděvy pro muže, které během módní show představila. Zatímco v kolekci FW18 si na své přišly pouze dámy a mužům zůstaly oči pro pláč, tentokrát se dostalo i na ně.

Sezóna SS19 patří drsným motorkářům

Vybírat mohou například z luxusních kožených kabátů a bund, nebo tmavých kalhot a džínů. Vypadá to tedy, že muž příští sezóny je v podání Denisy Nové drsným motorkářem, nebo přinejmenším drsňákem bez motorky, ale zato s vytříbeným vkusem.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Minimalismu zůstává Denisa Nová věrná

V otázce dámských oděvů zůstává designérka věrná jednoduchému a minimalistickému stylu. Její modely by se měly ideálně stát druhou kůží, a proto dbá na precizní zpracování a především kvalitní materiály.

Kabát se stojáčkem? Must have kousek příští sezóny!

Luxusní kolekce SS19 přináší oproti té předchozí něžnější a čistší tóny. Dominantní barvou se stává bílá a je to právě sněhový kabátek se stojáčkem a páskem v pase, který považujeme za naprostý must have kousek nadcházející sezóny SS19. Ten zkrátka nemá chybu!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Z této přehlídky si na zadek nesednu

Přehlídka Denisy Nové sklidila velký ohlas. Jelikož jde o krásnou prezentaci minimalismu, jde o kolekci zcela nositelnou. Osobně ale na mě neudělala zase až takový dojem. Ano, možná tím plno lidí pobouřím, ale hádejte co? Mě je to docela fuk.

Abych ale byla konkrétnější, vřele vám vysvětlím, proč nejsem ohromena. Když se například podíváme na pánský model složený z kožené bundy, černého trika, lahvově zelených džínů a kožených černých bot, není to v podstatě úplně to samé, co je běžně k dostání v ZARA nebo NEXT už po trilion let?!

Dále vidíme všemožnou směsici bílých halenek, kalhot a košil, které pochopitelně nakoupíme i za pár stovek na dalším milionu poboček obchodů s běžnou konfekcí. Jediné, co snad stojí za zmínku, je bílý kabátek se stojáčkem a elegantním páskem. Ale že bych si i z toho sedla, jak se říká na zadek, to opravdu nehrozí!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Denisa Nová DNB
Náprstkova ul. 4 110 00 Praha 1