Top hledané
Výsledky (0)
Dvě krásky, které slaví narozeniny, mohou být pyšné. Jejich věk by jim hádal jen málokdo.

Hvězdy, které dnes slaví narozeniny: jedná se o herečky, které každý miluje. Od sebe mají přesně deset let

Michaela Hanelová
21. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Hana Vagnerová slaví 41. narozeniny.

Hana Vagnerová, která právě dnes slaví své 41. narozeniny, se nachází v období, kdy lidé často bilancují nad svým životem. Její kariéra ji zavedla od jedné role k druhé, přičemž její úspěchy v zahraničí jsou spíše skromné ve srovnání s některými jejími kolegyněmi. Naopak Simona Babčáková, která se již loni ocitla na prahu padesátky, se pravidelně věnuje herectví a v posledních měsících vyniká spíše svými trapasy na společenských akcích. Ani jedna z nich na svůj věk nevypadá a obě dvě se mohou pyšnit titulek krásné české herečky.

Hana Vagnerová se stále může pyšnit dokonalou postavou, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Na rozdíl od svých hereckých kolegyň nemá děti a minulý rok se pochlubila svým francouzským partnerem. Nicolas Escavi, atraktivní Francouz s nejasně definovaným povoláním, který se zdá být více dobrodruhem než umělcem, se stal nejnovějším zahraničním partnerem, kterého Vagnerová přivítala ve svém životě. Přestože se nedávno vrátila k modelingu, její vztah s Escavim zůstává zahalen tajemstvím, zvláště když je známo, že má dvě malé dcery, ale jeho aktuální rodinný stav zůstává nejasný. K tomu se doposud nevyjádřila ani Hana, která si své soukromí bedlivě tají.

Hana českého partnera nevyhledává

Od čtrnácti let se Vagnerová věnovala modelingu a dlouho bojovala s anorexií, což ji v jednom období přivedlo k váze pouhých 43 kilogramů. Tento stav sice vyhovoval módnímu průmyslu, ale ohrožoval její zdraví a možná i život. Ve dvaceti letech jí pomohl vymanit se z tohoto stavu její první přítel, srbský režisér Marko Simić. Ačkoliv jejich vztah skončil v roce 2009, kdy už byla Hana Vagnerová díky seriálu Expozitura velmi známá, dodnes spolu vycházejí a stali se z nich přátelé. Následně se modelka seznámila se slovenským kameramanem Martinem Žiaranem, s nímž prožila sedm šťastných let, během nichž byli dokonce tři roky zasnoubeni. Avšak jejich vztah skončil v roce 2018, což Hanku Vagnerovou vedlo k rozhodnutí odjet do zahraničí studovat herectví a snít o hollywoodské kariéře, která se však nerealizovala. Rozchod se svým snoubencem velmi těžko nesla.

Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2
Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2, Praha 7

Přesto si vybudovala několik mezinárodních kontaktů a objevila se v několika zahraničních filmech, včetně nedávného projektu italské produkce. A právě dnes tato úspěšná česká herečka slaví své 41. narozeniny. Vrátila se k modelingu a aktivně fotí pro různé mezinárodní značky, zatímco v herectví si může dovolit vybírat role díky svým uznávaným schopnostem. Ve vztazích nechce experimentovat a sebe popisuje jako konzervativní ženu, která nemá ráda velké změny. Zda bude Nicolas Escavi tou pravou volbou, zůstává otázkou. Hana Vagnerová se k tomuto tématu staví s humorem, přičemž tvrdí, že její vztahy se zahraničními partnery nejsou záměrné, ale spíše náhodné, což jí přijde zábavné. Zároveň dodala, že by českého partnera zřejmě nechtěla.

Simona Babčáková 

A další česká herečka, která dnes slaví narozeniny, je Simona Babčáková. Dnes je jí 51. let. Herečka je hrdou matkou dvou dětí. Simona Babčáková na svůj věk rozhodně nevypadá a nemá se za co stydět. Tato rodilá Šumperačka je známá především díky své roli Simony Bůčkové v populárním sitcomu Comeback, ale její talent a zájem o produkci sahá daleko za televizní obrazovky až na divadelní prkna. Babčáková je absolventka Zlínské školy umění, kde se učila improvizaci pod vedením Jaroslava Duška, si vybudovala úspěšnou kariéru na scénách Městského divadla Zlín, Divadla v Dlouhé v Praze a Klicperova divadla v Hradci Králové. V současné době je členkou souboru Dejvického divadla a její umělecká práce byla dvakrát oceněna nominací na Cenu Alfréda Radoka.

Otevřít v galerii (1)
Simona Babčáková je i po padesátce stále šmrcovní.
Simona Babčáková je i po padesátce stále šmrcovní.Zdroj: Profimedia

Kromě herecké kariéry se Simona věnuje také oblasti komunikace, o čemž svědčí řada přednášek a workshopů, které aktivně pořádá. Její osobní život je stejně plodný, jako její pracovní řád. Simona je pyšnou maminkou dvou dětí, syna Alberta Olivera Tošnera a dcery Josefíny Babčákové. S Albertem se dokonce objevila v reklamě pro obchodní řetězec Albert, což je zajímavým propojením jejího profesního a osobního života. V roce 2021 se Simona Babčáková zapojila do taneční soutěže StarDance, kde se jí však příliš nedařilo. Kvůli onemocnění a nákaze covidem-19 musela vynechat třetí kolo a ve čtvrtém bylo následně oznámeno, že kvůli zdravotním problémům musí soutěž opustit.

Své soukromí si bedlivě chrání a chce se věnovat mezilidské komunikaci

Simona Babčáková si navíc velmi chrání svůj osobní život. Až do dnešního dne nezveřejnila jméno otce svých dvou dospívajících dětí, syna Alberta a dcery Josefíny. Přestože se zdálo, že se chystá na svou druhou svatbu, plány na manželství s Ianem Adensamem, o pět let mladším bývalým sportovcem, nakonec nevyšly. Adensam požádal Simonu před třemi roky o ruku, a to již po třech měsících vztahu u busty Járy Cimrmana v Malostranské besedě. Jejich vztah se však během pandemie covidu natolik rozpadl, že společný život byl zcela nepřijatelný. A právě proto se také herečka rozhodla, že se bude věnovat komunikaci a rodinným vztahům.

„Šla jsem po tom poznání, četla knížky, poslouchala přednášky, chodila na semináře, absolvovala jsem sebezkušenostní praktický výcvik principů života, abych si poskládala mapu světa a uměla si vždycky poradit. A teď v té inventuře, ve které jsem, jsem zjistila, že změny jsou tak rychlé a situace tak nepředpokládatelné, že nelze mít žádnou záruku, že by se na ně člověk mohl připravit. Takže jsem v takové křehké nejistotě,“ poznamenala nedávno herečka v pořadu Show Jana Krause.

Naše redakce přeje těmto dvěma úspěšným herečkám hodně štěstí! 

Zdroje: autorské dílo, show Jana Krause, primaženy, extra.cz, super.cz, stream.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze