Top hledané
Výsledky (0)
Muž a jeho touha po dokonalé ženě

Ideální žena aneb po čem muži touží

Jana Fikotová
17. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Po čem muži touží

Každá žena by byla ráda tou ideální pro každého muže. Ovšem po čem muži touží a jak vnímá jejich potřebu žena? Každý to má s luxusním ideálem trošku jinak, na druhou stranu výsledek je nakonec totožný. Stačí se jen navzájem naučit potřeby toho druhého!

Být ideální a luxusně dokonalá, po tom touží snad každá žena. Jenže, řekněme si to upřímně, najít tu správnou rovnováhu, aby žena s mužem vydržela a nezbláznila se (což platí i obráceně), to stojí hodně dávky velkorysosti a tolerance.

„Chybí vám něco z luxusního balíčku ideální ženy? Nevadí, zamyslete se nad tím, co je důležité, a to se pokuste změnit.“

Buďte holka do nepohody 

Muži touží po svobodě a toleranci. Neznamená to však, že bude žena plnit každé mužovo přání. Mužům stačí pohoda a klid bez přílišných zákazů. Každý chlap se chce cítit jako volný pták a pokud ho nechá žena občas vylétnout z hnízda, moc rád se do něj bude vracet. 

Dům s bazénem na prodej, Praha-východ – 416m2
Dům s bazénem na prodej, Praha-východ – 416m2, Okolí Prahy

Láska + žaludek = spokojený muž

Jak se říká, láska prochází žaludkem a pokud žena umí alespoň trošku vařit, pro muže se stane nejideálnější ženou na světě. V případě, že zvládne guláš nebo biftek, rozhodně nebude mít muž pocit, že ho žena zanedbává a odpustí jí třeba i nějakou tu novou kabelku.

Nepodceňujte krásu 

Krása vnitřní i vnější je velmi důležitá pro mužskou přitažlivost, i když se může zdát, že na vzhledu nezáleží. Mnohdy stačí i to, jak na první dojem působíte. Buďte proto stále veselá, pozitivní a lehce éterická. Úsměv je doslova magnet na chlapy. Když ho chcete zaujmout, stačí se přirozeně a s potěšením usmívat. 

Buďte jeho vrbou

Často žena říká, že ji muž neposlouchá, ovšem ruku na srdce: poslouchá někdy žena muže? Když uvidí muž zájem o to, co říká, rád to brzy oplatí. Oboustranná komunikace je pro fungování vztahu po sexu druhým nejdůležitějším faktorem.

Motivace dělá divy

Mnohdy i malá pochvala dokáže udělat velké zázraky. Podle statistik až 55 % mužů trpí nedostatkem obdivu, proto je dobré s tím něco udělat. Vzájemný respekt a obdiv, to je další věc, co muž dává do balíčku ideální ženy. Milované ženy jsou ty, které dokážou chlapa ocenit, pochválit, povzbudit. Jeho ego zkrátka potřebuje občas pohladit. 

Představa nebo realita?

Většina mužů podle žen touží po štíhlé postavě a velkých ňadrech. Opak je ale pravdou. Muži milují plné tvary a co se týče ňader, tak ty milují bez ohledu na velikost. Muži na nás naopak mají rádi naši přirozenost. Když jsme jemné, milé, křehké, něžné…

Buďte přirozeně krásná

Muži dávají u žen převážně přednost lehkému líčení než umělým řasám, nehtům či luxusně silné vrstvě make-upu. Nejradši nás mají odlíčené. Prostě příroda je příroda a na tom nezměníme žádný pohled inteligentního muže.

Anděl s ďáblem v těle

Od pradávna jsou muži hraví, proto není divu, že milují potvory a berou si hodné holky. Pokud s touto skutečností umíte pracovat, buďte vždy taková, jakou vás muž chce mít. Někdy anděl s nevinnou tvářičkou a někdy ďábel, který nemá s ničím problém.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze