Top hledané
Výsledky (0)
Modelka, kterou miluje celý svět! Proč? Protože je jiná!

Ikona Winnie Harlow – co o této atypické modelce nevíte?

Dominika Žejdl
06. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Krásná kanadská modelka Chantalle Brown-Young, kterou každý zná jako Winnie Harlow, patří mezi nejoblíbenější modelky současnosti. Mnozí z vás si teď možná říkají, jak je to možné, vzhledem k její barevnosti pleti, ale právě díky jejímu atypickému vzhledu si ji známí návrháři luxusních značek zamilovali. 

Problémy s kůží se nakonec staly její předností

Winnie byla ve čtyřech letech diagnostikována kožní nemoc zvaná Vitiligo, což je neinfekční kožní porucha, během níž dochází ke ztrátě melanocytů - buněk tvořících kožní pigment. Nakonec se však naučila se svým handicapem žít a udělala z něj přednost. V roce 2011 dokonce natočila video o tom, jaké to je žít s takovou nemocí. Ona sama je příkladem toho, že když něco chcete, můžete toho dosáhnout. Barevné symetrické fleky na kůži se pro návrháře staly tak zajímavé, že krásné modelce nemohli odolat. 

Byla tváří několik známých a oblíbených luxusních značek

Luxusní čokoládová kráska má za sebou už několik zajímavých spoluprací s různými luxusními módními domy. Winnie byla tváří značky Desigual, Ashish, Julien Macdovald, Coach, Swarovski, Diesel a objevila se také ve videoklipu Eminema a krásné Beyoncé. Aby toho nebylo málo, stala se hvězdou reklamy na oblíbený nápoj Sprite. Nově byla modelka jmenována ambasadorkou značky Tommy Hilfiger. Jejím snem je stát se jedním ze slavných andílků luxusní značky Victoria's Secret. 

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Stala se inspirací pro každou ženu s takovými problémy

Mnoho lidí se potýká s problémy s pigmentací. Mnohdy to však berou jako velký handicap. Díky Winnie, která plní obálky časopisů, je tváří módních domů a nebojí se o nemoci mluvit, se i ostatní ženy přestaly skrývat. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze