Top hledané
Výsledky (0)
Nejzajímavější modely z historie festivalu

Ikonické róby z Cannes. Na tohle svět nikdy nezapomene!

Ornella Koktová
14. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Eva.

Jeden z nejslavnějších filmových festivalů světa začne co nevidět. A tak mě napadlo shrnout módu z posledních 72 let jeho existence. CANNES! Magické slovo, po kterém nejen slavné herečky po večerech sní…

Nejstylovější hvězda století: Elizabeth Taylor

Ať už to byla padesátá a nebo divočejší osmdesátá léta, Elizabeth Taylor vždy věděla, co je in. Jedna z jejích prvních návštěv Cannes proběhla v roce 1957. Objevila v luxusní světlounce růžové róbě, kterou ji daroval tehdejší manžel Mike Todd. Jednalo se o archivní kousek z roku 1880!!! Zkrátka pompézní podívaná!

Zlatá kráska Eva Herzigová

V roce 2006 dorazila na premiéru slavného filmu “Šifra mistra Leonarda” česká rodačka a světová topmodelka Eva Herzigová. Na sobě měla zlatou a velmi odvážně střiženou róbu od Anny Molinari a nepřehlednutelný luxusní náhrdelník s rubíny od BVLGARI. Tomu říkám česká reprezentace!

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Nezapomenutelná návštěva Lady Di

V roce 1987 do Cannes dorazila všemi milovaná princezna Diana za doprovodu manžela prince Charlese. Dianu miloval celý svět a Charles dával žárlivost silně najevo svou odtažitostí. Princezna však v Cannes rozdávala úsměvy na všechny strany. Její luxusní nebesky modrá róba od Catherine Walker byla nejen elegantní, ale také naprosto nadčasová!

Uma Thurman jako socha z bílého mramoru

Uma Thurman v tomto “top listu nejúžasnějších rób z Cannes" nemůže chybět. V roce 2006 zvolila bílé upnuté šaty od Versace. Jako vytesané sochařské veledílo z bílého mramoru!

„Je to sexy, že ano! Musela jsem si šaty nechat ušít na míru, protože je skoro nemožné něco pro nás vysoký holky vybrat v běžném butiku!” dodala tehdy Uma. 

4S: So Sexy Sharon Stone!

1. května 1992 dorazila společně s Michaelem Douglesem propagovat do Cannes film Základní Instinkt. Měla na sobě úchvatné šaty od neznámého návrháře s velmi hlubokým dekoltem. Kombinace černo-bílá zkrátka nikdy nezradí. Navíc ten její sexappeal jakoby vybuchoval i skrze fotografie! Tomu říkám svůdnost…

 
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Festival Cannes
Festival de Cannes 3, rue Amélie 750 07, Paris-France
+33 (0) 1 53 59 61 00