Top hledané
Výsledky (0)
Pro milovnice Sexu ve městě máme skvělou zprávu. Manolo Blahnik představil novou kolekci!

Sex ve městě slaví 10 let a ikonické střevíčky Manolo Blahnik s ním!

Dominika Žejdl
15. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Ikonický pár z filmu Sex ve městě.

Je to bota, která ve filmu Sex ve městě sehrála velmi důležitou roli. Stala se "zásnubním prstenem", který nazul Pan Božský úžasné Carrie během žádosti o ruku v její vysněné šatně. Vzpomínáte si? Myslíme, že nejde zapomenout. Dnes si legendární střevíčky můžete koupit v novém luxusním kabátku.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Ikonické luxusní lodičky Manolo Blahnika

Někdo si při zmínění střevíčků vybaví film Popelka, ale shopaholičky a milovnice romantiky ze Sexu ve městě si hned vzpomenou na úžasnou Carrie. Kvůli ní a filmu Sex ve městě se staly luxusní modré lodičky od Manola Blahnika ikonickým párem. Je to však už deset let a uznávaný designér se rozhodl, že botám dá nový kabátek. Připravil tak kolekci s dvanácti luxusními páry inspirovanými nezapomenutelnou scénou Popelky Carrie. 

Proměňte se v Popelku i vy

Oslava deseti let od vzniku filmu si zasloužila nový design a my jsme z něj v redakci unešeni. Luxusní saténové lodičky a balerínky se sponou v modré barvě s černým nápisem A decade of love jsou neodolatelně krásné. Dalším vzorem jsou geometrické obrázky v několika odstínech. My máme jasného favorita, a tím jsou saténové lodičky v černé a bílé barvě s nápisem love! A jaký je ten váš?

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

Kolekce plná lásky bude mít před Vánoci jistě úspěch

Vzhledem k tomu, že se pomalu blíží vánoční svátky, které jsou oslavou štěstí, lásky a pohody, určitě se budou střevíčky od Manola skvěle vyjímat pod vánočním stromečkem. Dárek od srdce vždycky potěší a o to víc, jedná-li se o ikonické boty od Manola. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Hledáte vhodný vánoční dárek pro ženu? Je to tady!

První film “Sex ve městě” letos slaví 10 let od svého vzniku. A aby se takovéto kulaté výročí oslavilo se vší parádou, Manolo Blahnik oprášil svojí tehdejší kolekci modrých “zásnubních” lodiček, díky kterým Carrie pobláznila celý svět!

Nejvíce se mi i tentokrát líbí pařížská modrá klasika s jemným nápisem “A decade of love” - jinými slovy celá dekáda LÁSKY!!! Pak mě také velmi baví slonovinově bílé lodičky s jakousi mini mapkou hlavních míst New Yorku. Je to velmi originální. Pokud někdo hledá vánoční dárek s překvapením, budou to rozhodně tyto střevíčky, a to společně s letenkami první třídou do New Yorku a následným pobytem v hotelu Four Seasons na 57 ulici. 

Zakoupit si tyto sběratelské kousky můžete již od 15. listopadu. Za sebe doporučuji využít službu e-shopu, protože tak budete mít mnohem větší šanci, že se na vás dostane. A ceny? Od 22 655 Kč do 29 095 Kč. Docela legrační, protože přesně tolik stojí i ta jedna noc na té 57..

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze