Top hledané
Výsledky (0)
Jako jedinečný solitér vynikne v moderní prostorné koupelně luxusní designová vana z aktuální kolekce IlBagnoAlessi One. Přesvědčte se o tom!

Odpoutejte se od zdí! Je tu designová lahůdka, vana IlBagnoAlessi One!

Eva Ledecká
14. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Italský design nás přímo svádí. Není zdobený, v podstatě bývá velmi jednoduchý, jasně definovatelný, obdařený čistými liniemi. Přesto je originální, elegantní, nadčasový. Příkladem může být volně stojící vana z kolekce uznávaného designéra Stefana Giovannoniho IlBagnoAlessi One, která vás svede při prvním pohledu!

Stefanno Giovannoni opět dokázal, že je mužem na svém místě. Možná jste o něm doposud neslyšeli, věřte však, že má na svém kontě už pěknou řádku luxusních designů a také ocenění, které za ně získal. Prestižní cenu Design Plus obdržel také za samostatně stojící umyvadlo Tam-Tam z této kolekce.

Ale zpět k unikátní vaně... Pojďte se s námi zasnít.

Nabízí se v několika variantách, z nichž nás zajímá ta nejluxusnější, volně stojící, s odnímatelným panelem. Oválná vana se svými rozměry 1830 mm x 870 mm x 460 mm tak v celém prostoru tvoří dominantní prvek. Je vybavena zvedacím systémem, který umožní pohyb vany v případě údržby. Přepadový otvor je umístěn na dlouhé straně a disponuje odtokovým ventilem click/clack z chromu.

Luxusní vana z kolekce IlBagnoAlessi One je nejen ukázkou opravdu moderního designu, ale také výtvorem, který blahodárně obohatí naši mysl. Jen si představte ten pocit se do ní položit, napustit horkou lázeň, provonět ji vonnými esencemi a jen vnímat ten prostor kolem sebe. Zdi, jakoby ještě o kus odestoupily a vy se propadáte do jedinečné atmosféry plné nekonečné relaxace...

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Výrobcem je švýcarská značka Laufen, kterou má ve svém portfoliu česká společnost Elite Bath. Snovou relaxaci ve vlastní koupelně si tak může dopřát každý, kdo disponuje patřičně prostornou koupelnou.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Elite Bath
River Diamond Rohanské nábřeží 657/7, Praha Česká republika
+420 222 300 700