Šaty, ze kterých si vyberete, představila na MBPFW Imreczeova!

Kolekce z MBPFW, která nás dostala!
24. března 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Přehlídky módní značky Imreczeova jsou pokaždé velkým překvapením. Nikdy zkrátka nevíte, co přesně od ní můžete očekávat. Zatímco si návrhářka v kolekci SS19 pohrávala se sytými barvami, proužky a zajímavými průstřihy, minulou zimní a podzimní kolekci ovládly teplé kabáty v nevýrazných tónech šedé, béžové a černé. 

Jaký bude podle návrhářky Zdeňky Imreczeové letošní podzim a zima? To odhalila v Kotvě v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. A nás její kolekce absolutně nadchla!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Eva Ledecká
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Eva Ledecká

Oslňující plejáda nositelných šatů

Kolekci dominovaly košilové šaty do áčka ze splývavých materiálů v délce do půly lýtek. Zajímavé střihy jen podtrhovaly exotické barvy – od klasické černé, přes výrazně modrou až po moderní petrolejovou.

Na šatech oceňujeme především jejich nositelnost. Ideální jsou nejen do práce, ale vynést se dají také do společnosti, stačí k nim přidat honosnější doplňky. Návrhářka k luxusním šatům zvolila kozačky nebo vysoké lodičky na jehlách, většinou barevně sladěné s šaty. Modely často doplňují prošívané plédy.

Luxusní byt na pronájem-47m
Luxusní byt na pronájem-47m, Praha 1

Klasické kabáty nemusí být nudné!

Skvělou inspiraci nám kolekce přinesla také v podobě klasických tříčtvrtečních kabátů, které díky páskům zvýraznily siluetu. Luxusní kabáty se nesou v tlumených barvách – písková, černá, vojenská zelená.

Zdeňka Imreczeová při tvorbě své kolekce brala inspiraci v kubismu, glamour stylu a lehce se její modely dotýkají i futurismu.

„Zakončení délek plédů připomíná rozložené krychle, jakoby viděné jedním úhlem pohledu z více stran. Geometrické tvary jsem střihově rozkládala a zase zpět skládala do vlastních zjednodušených obrazců,“ uvedla k aktuální luxusní kolekci sama návrhářka.

Vybrali byste si z této kolekce? My rozhodně a návrhářce za její tvorbu tleskáme!

Eva Ledecká

Ornella Koktová

Že by česká Victoria Beckham?

Hned z kraje musím konstatovat fakt, že letos se to Zdeňce Imreczeové skutečně povedlo. Její kolekce, ačkoliv je určená pro podzim/zima 2019, vůbec nepostrádá barvy a hravé pojetí střihu. To u mnohých, kde vidíme nejrůznější černé hábity a podobně, pokulhává.

Nejvíce mě oslovily listově zelené šaty s véčkovým výstřihem a áčkovou sukní. Je to jednoduché, klasické a navíc zaručeně pohodlné. Ideální záležitost pro nabitý pracovní den zakončený horkou čokoládou s Grand Marnier v Café Savoy…

A na samý závěr bych ještě ráda zmínila kubisticky střižený kabát v odstínu hořčicové žluté. Je to klasika s lehkým nádechem nadčasovosti a to je ono! Zdá se, že tu máme novou českou Victorii Beckham. Super práce!

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (18)

View photo gallery
Šmeralova 16
170 00 Praha 7
Czech Republic
info@imreczeova.com
+420 776 590 064