Top hledané
Výsledky (0)
Přehlídky Zdeňky Imreczeové jsou hotovou pastvou pro oči. Tato designérka má totiž zlaté ruce.

IMRECZEOVA SS19: Přehlídka sexy průstřihů a fascinujícího make-upu

Martina Šmalclová
05. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Minimalismus, který nikdy neomrzí!

Značka IMRECZEOVA svou kolekcí SS19 na MBPFW znovu dokázala, že minimalismus s propracovanými detaily nikdy neomrzí. Návrhářka poslala na přehlídkové molo modelky v luxusních oděvech a s výrazným make-upem. A víc nebylo k dokonalé módní show vůbec potřeba!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Na vlně originality a smyslné uvolněnosti

IMRECZEOVA při své tvorbě užívá převážně přírodních materiálů a jinak tomu není ani u luxusní SS19. Kolekci vévodí originální a jednoduchý styl, jež umožňuje svým nositelkám cítit se uvolněně a příjemně, ale současně i sebevědomě a atraktivně.

„Moje klientky nehledají okázalost ani rychlé módní výstřelky. Oceňují kvalitní materiály, poctivé řemeslo a nadčasové oděvy.“ 

Slovo pompéznost se tak zdá být Zdeňce Imreczeové zcela cizí a my jen souhlasně přikyvujeme. Luxusní minimalismus s propracovanými detaily a dokonalý make-up?  To je doslova vražedná kombinace!  

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

SS19: Čas luxusních sexy průstřihů

Luxusní modely IMRECZEOVA jsou i tentokrát plné propracovaných detailů. Nás si na první pohled získaly kousky plné smyslných průstřihů v podobě geometrických vzorů, které ozdobily tuniky, topy, midi a maxi šaty nebo svůdné mini.

Žena mnoha tváří: Něžná, vášnivá, mystická!

Co se týče odstínů, sáhla návrhářka jak po něžných a pastelových tónech, tak výraznějších barvách. V kolekci SS19 nechybí sladká růžová, čistá bílá, elegantní černá, vášnivá rudá nebo mystická petrolejová. Jednobarevné modely doplnila svislými a vodorovnými proužky a kostkou.

Jednu výtku bychom přeci jenom měli…

Aplikace v podobě mašlí či stužek v pase zvýrazňující ženské křivky jsou jen třešničkou na dortu celé vydařené kolekce. Tady se dá vytknout jediné: proč jen ta módní přehlídka nebyla delší?

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

IMRECZEOVA na fashion week patří!

Designérka a zároveň i zakladatelka značky IMRECZEOVA Zdeňka Imreczeová opětovně předvedla, že si své místo na Mercedes-Benz Prague Fashion Week zaslouží a také jistě do budoucna znovu obhájí. Její móda a kolekce jako taková se dá shrnout do tří slov: minimalistická sportovní elegance.

Absolutní bombou a zároveň sázkou na jistotu jsou odjakživa proužky a kostka. Možná právě proto jsou proužky dominantním prvkem celé kolekce. Osobně mě nejvíce zaujala jejich kombinace, jakou můžeme vidět u dlouhých šatů s červeným proužkem a výrazným překřížením proužkem černé barvy. Nádherná a přitom nikterak komplikovaná elegance, které jsem na první pohled podlehla. A kam si něco takového vzít? Od jachty v přístavu St. Tropez po Mc Drive. Ono to je asi úplně jedno, toto se hodí kamkoliv!

Na závěr musím zmínit i kostičkované áčkové šaty s velmi zajímavým prostříháním v oblasti hrudníku a stehen. Vidět tak uhlazené klasické šaty s takto provokativním prvkem je naprostá pecka! I přes to, že jsem jen “obyčejná ženská”, mě při pohledu na takové šaty zajímá snad jen to, co ta modelka pod nimi asi má... :)

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
IMRECZEOVA
Šmeralova 16 170 00 Praha 7 Czech Republic
+420 776 590 064