Top hledané
Výsledky (0)
Nejznámější lesbické influencerské duo již netvoří pár.

Veronica Biasol a Mlejnková si přály rodinu. Vše se jim rozpadlo, vztah, sny i luxusní bazének pro psy

Aneta Havránková
05. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Barbora Mlejnková, Veronica Biasiol

Influencerka Veronica Biasiol a bývalá účastnice reality show Survivor Bára Mlejnková se rozešly. Ačkoliv to není jejich první odloučení, tentokrát to vypadá, že je to konečná. Naposled se dívky rozešly kvůli nevěře ze strany Biasol. Dívky tvořily pár tři roky. Společně bydlely, podnikaly a dokonce přemýšlely nad založením rodiny.

Pokerová hráčka Barbora Mlejnková a influencerka Veronica Biasol oznámily rozchod na konci března. Smazaly ze sítí společné fotografie a přestaly se vzájemně sledovat. Zatímco Mlejnková má dle příspěvků na Instagramu zlomené srdce, Veronice Biasol se spíše ulevilo a posunula se dál. Nyní se prý tahá s účastníkem reality show Love Island Adamem Sedrem. 

Rozchod a spory

"Ano, rozešly jsme se. Naše osobnosti jsou zjevně neslučitelné, a to mě vede k nutnosti jít dál vlastním směrem. Poslední tři roky byly jedny z nejintenzivnějších v mém životě, ale cítím, že jsme si předaly, co jsme měly. I přes neustálé snahy o zlepšení jsem po posledních událostech rezignovala a vztah nadobro ukončila,“ napsala Veronica Biasiol na svůj Instagram. Své fanoušky také prosí, aby přestali spekulovat o důvodech rozchodu a respektovali soukromí jí i její bývalé přítelkyně. 

O rozchodu nezůstala mlčet ani Barbora Mlejnková: „Vím, že čekáte na nějaké vyjádření k tomu rozchodu. Já na to momentálně nemám náladu ani čas se zamýšlet, co tam napsat, aby to vypadalo, co nejlíp. To prostě nedělám. Jediné, k čemu se můžu vyjádřit, je to její vyjádření. Já jsem čekala, že se buď na něčem domluvíme, nebo to tam napíše asi trošku upřímněji. Já s tímhle, co tam napsala, vůbec nesouhlasím. Takže uvidíme, jestli se mi to bude chtít nějak řešit, nebo ne. To, jak se Verča vyjádřila, za mě není skutečný,“ vyjádřila se pokerová hráčka, taktéž na Instagramu

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Nevěra a hádky

Dívkám vydržel vztah tři roky. Vyzkoušely si, jaké je to společně bydlet, založily si business, cestovaly a byly spolu i během přiznání Veronicy Biasol ohledně nemoci - vitiliga. Jejich vztah si však prošel i nevěrou ze strany modelky a účastnice Miss. Biasol Mlejnkovou měla téměř rok podvádět, k čemuž se i sama přiznala. "Strašně se za to stydím a beru to jako své osobní selhání. Musíme si to s Bárou vyřešit,“ sdělila tehdy Biasol pro Super o svém chování. 

Bára se jí nevěru snažila odpustit, ale zřejmě jí to moc nešlo. Influencerky se podle svého okolí neustále hádaly, což potvrdila i exmilenka Biasol: "Bára se přes nevěru nepřenesla a ani nepřenese. Ony se hádají čtyřiadvacet hodin denně a sedm dní v týdnu. Ví to o nich úplně každý, že mají hrozný vztah už od začátku, teď to musí být úplný cirkus,“ řekla tehdy pro Super

Je v tom někdo třetí?

Po sítích začaly těsně po rozchodu žen kolovat informace o tom, že Veronica Biasol svou partnerku opět podvedla, a to s účatníkem Love Islandu Adamem Sedrem. Spekulace se začaly šířit na popud expartnerky Adama, Venis Dao, s kterou na Love Islandu tvořil pár. „Mám pouze dvě zásady. 1. Nelži. 2. Nespi s mým přítelem/ expřítelem za předpokladu, že jsi má kamarádka, známá. Nemyslím si, že jsem tak náročná, nebo ano," zaznělo rozčíleně v jejích stories. 

Venis s Adamem tvořili pár jen pár měsíců. Zanedlouho poté, co skončili ve finále reality show Love Island, se odloučili a domluvili se, že budou přátelé. To jim však vydrželo asi tak stejně dlouho jako vztah, jelikož Venis se do modela na sítích neustále pouští. '"Jsem absolutně fascinována, jak se lidé, kteří při sobě stáli v důležité životní chvíli, dokážou během minuty otočit zády. A to jen kvůli 5 minutám zábavy, déle to určitě netrvalo," sdílela v dalším ze svých stories. Adam s nařčením ohledně románku s Biasol ale absolutně nesouhlasí. Dle něj jsou to jen nesmysly, které se šíří, protože se na někoho usmál. Jak se svěřil pro eXtra.cz, to samé se děje i Natálii Kočendové. 

Rodina se nekoná

Ať už je Veronica Biasol s Adamem Sedrem, či není, otázkou zůstává, co bude s bytem, ve kterém bydlela společně s Mlejnkovou. Luxusní novostavbu v Seifertově ulici na Žižkově obývaly necelý rok společně se svými psy, kteří měli na terase vlastní zahradu s bazénem. Kromě psů influencerky ještě před pár měsíci plánovaly i miminko a snily o tom, jak jednou budou rodina. 

Zdroj: Instagram, Super.cz, Extra.cz, Autorské dílo

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: