Top hledané
Výsledky (0)
Na sociálních sítích peníze nevyděláváme

Influencerky Lisa a Lena v Praze: Vyzpovídali jsme dvojčata, která sleduje patnáct milionů lidí

Karolína Lišková
28. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Praha až do středy hostí největší událost sociálního světa Global Social Awards 2019. Do české metropole se tak sjeli ti nejvlivnější influenceři z celého světa, mezi nimiž nemohla chybět oblíbená dvojčata z německého Stuttgartu Lisa a Lena, které na Instagramu sleduje okolo 15 miliónů fanoušků. V rozhovoru pro Luxury Prague Life se dívky svěřily, že na své popularitě nevydělávají peníze.

Před třemi lety se z dvojčat staly hvězdy.
Do Prahy se sjely fanynky z celé republiky.
Global Social Awards hostí influencery z celého světa.

Každý jiný influencer, youtuber nebo bloger promuje na svých sítích produkty nejrůznějších firem, od kterých pak dostává zaplaceno. Jednoduchý byznys, který ale krásné Němky odmítají. „My to takhle nechceme. Děláme to pro zábavu, ne pro peníze. Jednou chceme být modelky a herečky, tak bude fajn, že nás lidi už budou znát, ale abychom propagovaly produkty, kterým nevěříme nebo je nepoužíváme, jako například makeup, to ne,“ vysvětlila dvojčata s tím, že ony raději šíří dobré zprávy:

Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha, Praha 5

„Sleduje nás opravdu hodně kluků a holek, takže se snažíme šířit dobré myšlenky. Jako například aby si nehráli na něco, co nejsou, ale byli prostě sví, takoví jsou originální. Nebo se snažíme šířit osvětu ohledně životního prostředí, omezování plastů a takové věci. To nám přijde správné."

Popularita je dvojčatům někdy na obtíž

Do Prahy přijely influencerky vůbec poprvé, proto dorazily už o dva dny dříve a prošly si centrum.

„Je to tu nádherné, fakt cool místo. Tolik historie a krásných budov...,“ 

 rozplývaly se s tím, že se ale samozřejmě těší na vyhlášení Global Social Awards a na české fanoušky. I když tolik pozornosti může prý být někdy až moc.

„Je to fajn, že nás lidé poznávají na ulicích, chtějí se fotit a říkají nám krásné věci, ale někdy je toho opravdu hodně a třeba se to nehodí,“ 

přiznávají negativa popularity a dodávají, že nikdy netušily, že by mohly být takhle slavné. Vše začalo jedním nevinným videem, kde tancovaly. A během chvíle se z nich v Německu staly hvězdy a popularita se rozšířila do celého světa.

Udílení cen se koná ve středu večer v pražském Fóru Karlín. Česko reprezentuje youtuberka Anna Šulc, která se zaměřuje na módu a kosmetiku. Její videa na sítích dosahují desítek milionu zhlédnutí. Moderovat bude modelka Karolina Kurková, která má Instagramu přes 700 tisíc followerů. Během slavnostního večera vystoupí také česká skupina Lake Malawi, která nedávno uspěla v mezinárodní soutěži Eurovize, kde se s písní Friend of a Friend dostala až do finále. Nakonec se umístila na jedenáctém místě.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Global Social Awards
www.socialawards.global