Top hledané
Výsledky (0)
Kdo stojí za jedinečnými interiéry luxusních horských chat v alpských lyžařských resortech? Je možné, že to byla Nicky Dobree, uznávaná interiérová designérka, která zde zanechala své stopy.

Interiérová designérka Nicky Dobree řádí v Alpách!

Eva Ledecká
16. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Nicky Dobree je mezinárodně uznávaná designérka, která vytváří elegantní a nadčasové interiéry, v nichž se projevuje klientův individuální styl. Nejen luxusním horským chatám dodává unikátní nádech.

Specializuje se na luxusní lyžařské chaty, vily a současné interiéry. Věří, že to, jak žijeme a čím se obklopujeme, dokáže změnit náš život. V roce 2003 přeměnila k nepoznání starý alpský statek, který se dostal do programu Grand Design.

Interiéry horských chat v alpských luxusních střediscích

Nicky Dobree působí ve Velké Británii, avšak interiéry designuje i za mořem. Její reputace za posledních 10 let značně vzrostla a dnes se může pochlubit interiéry luxusních chat v hlavních evropských lyžařských střediscích jako je Gstaad, Kloster, St. Moritz, Chamonix a jiné. Dnes se můžete s jejím vlivem setkat prakticky po celých Alpách.

Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Inspirace z celého světa

Vyrůstala v Paříži a ve Vietnamu a je velmi zcestovalá. Inspiraci pro svou tvorbu a kreativitu tak mohla čerpat z každého koutu světa. Nabízí atypický servis pro britskou a mezinárodní soukromou klientelu.

Nicky Dobree pracuje s rozsáhlou sítí vysoce zručných řemeslníků. Dovede vytvořit poutavé interiéry, přičemž klade velký důraz na to, aby korespondovaly s místem, kde se nachází. Mix moderních linií s tradičními a lidovými motivy vytváří luxusní nadčasový efekt. Její návrhy mají punc klasické elegance a vznešeného komfortu. Dost už bylo slov, fotografie jejích luxusních interiérů poví vše nezbytné.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Nicky Dobree Interior Design
39 Moreton Street London SW1V 2NY United Kingdom
+44 (0) 20 7828 5989