Top hledané
Výsledky (0)
Poprvé ve své historii přišel italský módní dům Gucci s luxusními talíři, podnosy, tapetami, židlemi a jinými doplňky do interiéru. Od letošního září si tak můžete své prostory vybavit opravdu v jedinečném stylu!

Módní dům Gucci je tu s interiérovými dekoracemi!

Eva Ledecká
07. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Gucci je tu s luxusními dekoracemi

Stejně jako módní značky Roberto Cavalli nebo Ralp Lauren, vstoupila i značka Gucci svými luxusními produkty do sektoru domácích potřeb a dekoru. V kolekci najdete svíčky, polštáře, židle, tapety, talíře, podnosy, stolky, židle i polštáře.  

Veškeré produkty v unikátní kolekci se nesou v tradičním duchu značky Gucci: vytříbený styl, zvířecí a květinové motivy a široká paleta barev.

Tygři, hadi, kočky, včely: luxusní vzory dekorací

Sametové čtvercové a obdélníkové dekorativní polštáře jsou ozdobeny jedinečnými ručně vyšívanými motivy jako je Angry Cat, tygří hlava nebo Kingsnake. Intimní atmosféru doladí svíčky ve 4 nových vůních. Luxusní stojánky na vonné tyčinky vznikly ve spolupráci florentským s výrobcem porcelánu Richardem Ginorim, jenž je odekoroval ikonickými vzory Gucci: motýli, včely, brouci.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Extravagance na zdech i v prostoru

Své místnosti nebo jejich části proměníte v magické prostory pomocí luxusních tapet, které se nesou v zajímavých barvách a legendárních potiscích. Nejvíce extravagantní designy představují úžasné zástěny z hedvábí, které můžete pořídit za 30 000 USD.

Stylové stolování v unikátní atmosféře Gucci

V kolekce vynikají luxusní hrnky, talíře a podnosy, které se stanou dokonalou součástí kovového stolku a dřevěných čalouněných židlí. I zde tvoří hlavní grafický prvek tygr, kočka, had či hmyz, který vytváří podpis módní značky.

Kampaň doplňují malby umělce Alexe Merryho, který je vytvořil italskému módnímu domu na zakázku.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze