Top hledané
Výsledky (0)
Chtěla bojovat a vyzkoušet si drsné podmínky. Nakonec sama ukončila soutěž.

Ivana Jirešová je pod palbou kritiky: asi nezná služby nákupů domů. Vystavuje se a pak si stěžuje, křičí fanoušci

Michaela Hanelová
21. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Ivana Jirešová dobrovolně ukončila svou účast v Survivoru.

Ivana Jirešová se stala momentálně hlavním bodem ostré kritiky po svém odchodu z extrémně náročné reality show Survivor, což vyvolalo mezi diváky rozruch. Někteří se totiž domnívají, že když televize Nova chce natočené díly odvysílat se značným zpožděním, ti, co vypadli, by se podle nich neměli ukazovat na veřejnosti. Kritika směřovala nejen k jejímu rozhodnutí účastnit se soutěže, kde nakonec záměrně prohrála duel, ale také k tomu, že byla později spatřena při nákupu, což diváky zklamalo. Ti se tak domnívají, že nemá cenu platit si drahé předplatné, když se výsledky dozví dopředu.

Bude Martin Prágr celkovým vítězem?
Ondřej Novotný letos asi nemá radost!

Aktuální řada televizního pořadu Survivor se pro diváky stává skutečným dobrodružstvím plným nečekaných zvratů, včetně zajímavých odchodů soutěžících. Od středečního dopoledne již není tajemstvím, že se Ivana Jirešová (47) rozhodla dobrovolně opustit soutěž. Původně plánovala dobrovolně odstoupit, ale když jí to nebylo umožněno, vybrala si cestu duelu, kde se nechala záměrně vyhodit.

Ivana Jirešová je nyní terčem ostré kritiky

„Ano, jsem zpět doma a je mi opravdu líto, že mě někdo spatřil. Bohužel, neměla jsem jinou možnost. Žiji sama a musela jsem si zajít pro nákupy," 

sdělila herečka pro TV Nova odpověď na dotazy, proč se ukazuje na veřejnosti.

Dále uvedla, že se pokoušela opustit ostrov již dříve, ale nebylo jí to dovoleno, což ji přivedlo k duelu, v němž se rozhodla záměrně prohrát. Diváci by tento díl měli vidět až v dubnu, a tak tímto předčasným odhalením přišli o chvilkové překvapení. Tato talentovaná a mezi diváky doposud oblíbená herečka byla kromě toho spatřena v obchodních centrech a divadle, kde už zase aktivně pracuje. Zajímavostí je, že se televize Nova rozhodla jít s pravdou ven a otevřeně mluví o jejím návratu. Důvodem jejího odchodu z reality show byly přísné podmínky, které vedly k jejímu nechtěnému hubnutí.

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

Ivana Jirešová zhubla několik kilo, bála se o své zdraví

Jak sama herečka prozradila, chvilkami se bála o své zdraví. „Původně jsem měla 52. Určitě si myslím, že jsem pak měla těch 48 kilogramů. Teď jsem 3 dny intenzivně jedla, tak mám těch 50 zpátky. Jedla jsem pětkrát denně a akorát je mi z toho teď špatně. To tělo začalo intenzivně pracovat, nebylo to tak, jak jsem si myslela a všem radila, ať začnou jíst pomalu, aby si to tělo zvyklo. Bohužel jsem do sebe hned naládovala tři porce jídla, pět balíčků sušenek a chovala jsem se jako zvíře, což u mě vůbec není zvykem,“ prozradila Ivana Jirešová s úsměvem televizi Nova krátce po svém příletu z Dominikánské republiky.

„Prvních dvacet dnů jsem neměla problém s hladem, spíš jsem řešila tu zimu. Kolem třicátého dne jsem hubla hodně, tak jsem si řekla, že jsem nejstarší z kmene, teď vlastně i jediný rodič. Takže jsem si říkala, že je asi čas,“ dodala herečka, která si i tak ze Survivoru odnesla zážitky na celý život. Dále dodala, že jí inspirovala Ornella Koktová, která sama na vlastní žádost odešla poté, co zkolabovala s končila v nemocnici.

Otevřít v galerii (1)
Ivana Jirešová se snažila bojovat, ale svou účast v soutěži nakonec dobrovolně vzdala.
Ivana Jirešová se snažila bojovat, ale svou účast v soutěži nakonec dobrovolně vzdala.Zdroj: se souhlasem TV Nova

Diváci jsou naštvaní a nechtějí se na žádné pořady dívat dopředu

Jenže to, že se nyní výsledky soutěže prozradily o hodně dopředu, naštvalo několik pravidelných soutěžících této show. Někteří se domnívají, že není nutné, aby se na placené platformě televize Nova dívali na tyto pořady s předstihem, protože účastníci výsledky stejně sami za sebe prozradí dopředu a dříve, než mají.

Proto se Ivana Jirešová dostala pod palbu ostré kritiky a divákům má opravdu co vysvětlovat. „Žiju sama, musím si zajít na nákupy, jinak to nešlo?! A co takhle využít službu doručení nákupů až domů? To by nebylo řešení? Takže ne, nejde o to, že to šlo jinak, ale spíš o to, že se nechtělo. Tato série je opravdu hrozná," napsal na Facebooku jeden z naštvaných fanoušků. „Bydlí v Praze sama a musela si jít nakoupit? Nikdo jí neřekl o možnosti doručení všeho potřebného až domů? Místo toho se vystavuje veřejnosti a pak si stěžuje, že byla viděna," dodala další naštvaná fanynka.

Od začátku března údajně znovu pracovala

To ale není vše. Někteří se domnívají, že herečka se svým návratem ani tajit nechtěla. Podle nich byla na začátku března viděna v divadle, kde účinkuje, jak hraje. „Vždyť už na začátku března jsem ji viděla na fotkách z muzikálu Sladké mámení. Takže normálně hraje. Nákup je možná ještě v pohodě, ale co to divadlo sakra,“ nechápe jiná naštvaná sledující.

Jak to tedy ve skutečnosti bylo a od kdy je přesně Ivana Jirešová doma, momentálně není známo. Zajímavé ale je, že Ornella Koktová o svém návratu opravdu dlouhou dobu mlčela a před veřejností se bedlivě skrývala. Své první příspěvky začala na Instagram přidávat až ke konci minulého týdne, kdy se veřejnost dozvěděla o tom, že v soutěži dobrovolně kvůli zdravotnímu stavu končí.

Zdroje: Facebook, Instagram, Autorský text, TV Nova, pořad Survivor, reakce diváků

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze