Top hledané
Výsledky (0)
Sáhla si na dno a zjistila, že nic není samozřejmost. Nyní je doma a užívá si každé chvíle.

Jirešová prozradila detaily o Survivoru: Faleš byla na každém rohu, skrývat jsem se nemohla. Nikdo moji rodinu neuživí

Michaela Hanelová
12. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Ivana Jirešová prozradila detaily o Survivoru.

V čtrnácté epizodě oblíbené reality show Survivor se rozloučila herečka Ivana Jirešová. Spekulace o jejím předčasném návratu do Prahy se začaly šířit po tom, co byla spatřena fanoušky při nakupování v obchodě. Poté, co se objevila i na divadelních prknech, bylo pro mnohé zřejmé, že vítězství v soutěži si neodnese, a její odchod z reality show byl jen otázkou času. Dokonce prozradila, koho neměla ráda a proč se neskrývala.

 

Herečka Ivana Jirešová je pěkných pár dnů z ostrova Survivor doma. I když se po Praze volně pohybovala již nějaký čas, její dobrodružství v reality show Survivor skončilo až v epizodě číslo čtrnáct. Diváci měli možnost navštívit její divadelní představení, vidět ji při nákupech nebo si večer pustit televizi a sledovat, jak se snaží získat titul Survivora. Mezi fanoušky již dlouho převládal závěr, že ona se vítězkou nestane.

Někteří však netušili, čemu vlastně mají věřit. Zda se nejedná jen o holé spekulace, když herečku vidí bojovat o přežití v Dominikánské republice, nebo opravdu viděli tu samou herečku, která si v místní samoobsluze nakupovala jídlo. Ivana opustila soutěž Survivor s důstojností. Přestože objevila symbol skryté imunity, rozhodla se jej neuplatnit a podle předchozí dohody jej odevzdala Mártymu, tedy pravděpodobně. Zdá se, že sama měla pocit, že je čas se vrátit domů ke své vlastní rodině.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Na ostrově panovala faleš a divné intriky

Herečka prozradila, že ačkoliv měli s Radkem zpočátku velmi dobrý vztah, poté se vztahy docela zkomplikovaly. Podle jejích slov za to může jeho ego a protivné nálady, které postupem času gradovaly až do nepříjemných konverzací. „Radek se mi trochu odkryl, než jsem odešla. Měla jsem o něm lepší mínění, ale možná to bylo jen nějakou krizí, měla jsem ho ráda. A to také proto, že věřím horoskopům, jsme dvě vodní znamení, ty emoce asi Radek hodně dával najevo, ale potom už mi to začalo vadit, to jeho ego,“ prozradila ve svém živém vysílání na Instagramu.

Kromě toho přiznala, že si začala vážit Ornelly Koktové, a to kvůli její upřímnosti a odvaze jako první opustit soutěž. Ivana si v ten moment uvědomila, jak těžké je být bez rodiny a dostat se na dno. Výhru přeje Martinu Prágrovi: „Je to moc milý kluk, přála bych mu, aby vyhrál. Největší parťáci byli Jenny a Márty,“ dodala dále herečka, která poctivě odpovídala na dotazy.

Skrývat se nemohla, protože pracovala. Milostné vztahy neřešila

„Milostné vztahy byly nemožné, ale na to vůbec není energie myslet na vztahy. Tam jde fakt o přežití a není čas na hlouposti,“ prozradila herečka odpověď na otázku, zda se mohli lidé vzájemně intimně propojit. Také se dále vyjádřila na jednu z nejvíce se opakujících otázek, a to je její návrat do Prahy. „Byla jsem v Praze a furt jsem pracovala. Je to předtočené a já jako jediná pracuju veřejně pro lidi, nemohu pracovat z domova a fakt si nemohu dovolit být měsíc bez práce, tudíž fakt nešlo, abych někam odjela na dovolenou a tam jsem se schovávala. Musela jsem pracovat a prostě jsem se neskrývala. Žádnou pokutu jsem nedostala, jak někteří uvádí,“ dodala herečka.

Zhubla a jídla si začne vážit mnohem více

Zhubla 4,5 kila, a to bylo dle jejích slov to nejhorší. „Když jsem tam šla, tak jsem vážila 52 kilo. Neměli jsme k jídlu skoro nic. Jenom 100 gramů rýže na celý týden, takže na den hrozně málo, jenom půlku lžíce a kokosy. A pak to, co jsme vyhráli, takže toast, fazole s bramborami a nakonec bageta, když už jsem byla doma. Vařili jsme vývary z ježků. Nakonec jsme udělali vývary i z brambor, protože to bylo pro naše tělo mnohem lepší. Jídla si teď začínám vážit mnohem více,“ prozradila dále herečka.

Ta také uvedla, co nejhoršího bylo na tom, když zůstala sama a opuštěná na tak dalekém a pustém ostrově. A pavouci ani žádní jiní bourci to nebyli. „Sáhla jsem si na dno, ale nebylo to úplné dno. Kdyby byla ta zima déle, byla jsem promočená, a to by bylo moje dno. Tam bych zřejmě odstoupila, tohle bych nedala, ale naštěstí se počasí zlepšilo, takže jsem to zvládla.“ Kromě toho herečka dodala, že nemá manžela a dceru vychovává sama ve střídavé péči. Jak sama dodala, střídavá péče není vhodná, protože když se partneři neumí domluvit, selže veškerá snaha, uvedla na pravou míru a vysvětlila tak, že s otcem své dcery moc dobře nevychází.

Zdroje: redakce, autorský text, vlastní dotazování, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze