Top hledané
Výsledky (0)
Koncept jachty Sunreef je určený pro odvážné milovníky jachet, kteří oceňují sílu a originalitu.

Luxusní jachtě 120 Sunreef Power by neodolal ani James Bond

Redakční tým
02. července 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Koncept jachty 120 Sunreef Power

Podlehněte toulkám po moři

S nadčasovým aerodynamickým designem přichází polská inovativní loděnice Sunreef Yachts. Jeho designéři si s fantazií opravdu pohráli. Jedná se o monumentální, ale dynamický katamaránový model inspirovaný supercar. Ve své podstatě to znamená, že i když linie lodi zůstávají elegantní, pracuje se zde se sportovním nádechem kladoucím důraz na chromové prvky a velice futuristické LED světelné systémy.

Chcete se cítit jako James Bond? Vítejte na palubě!

Koncept jachty 120 Sunreef Power
Koncept jachty 120 Sunreef Power
Koncept jachty 120 Sunreef Power

Parametry jachty a jeho nevídaný vzhled

Pozoruhodná jachta měří 36,6 m a její dvojitý trup přináší zvýšenou stabilitu. Nabídne ubytování až pro 8 osob a 8 členů posádky na palubě. Vnitřní zařízení bylo navrženo interním týmem společnosti Sunreef Yachts. Díky důmyslné konstrukci, která chytře využívá světla a prostoru, lze vytvořit z hlavního salónu a jídelního koutu obrovský venkovní salónek. Na jachtě najdete bazén, posilovna, masážní postele pro relaxaci na palubě a také garáž na nejrůznější vodní „hračky“ – skútry, vodní lyže apod.

Odhadovaná cena luxusní jachty je od 16.000.000 EUR výše.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Loděnice Sunreef ve zkratce

Tvůrčí jiskrou a hnací silou loděnice je Francis Lapp, jenž je zároveň zakladatelem a generálním ředitelem společnosti. V 90. letech se rozhodl založit svůj podnik zaměřený na elektrické zařízení pro největší světové značky. Poté objevil svět malých katamaránů a jeho vášeň se rozrostla. Zjistil, že na trhu není k dispozici dostatek vhodných jachet, a tak vznikla společnost Sunreef.

Nyní je světovým lídrem v designu a výstavbě luxusních katamaránů, které vystavuje na nejdůležitějších výstavách jachet, včetně Cannes, Monaka, Miami, Fort Lauderdale, Dubaje, Kataru nebo Singapuru.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Sunreef Yachts
Sunreef Venture S.A. Sunreef Yachts Shipyard ul. Doki 1 80-863 Gdańsk, Poland
+48 58 769 77 77