Top hledané
Výsledky (0)
Mimořádná a průkopnická jachta.

Dokonalá jachta, kterou designéři otočili dnem vzhůru. Interiér vás ohromí!

Mgr. Jana Höger
28. října 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Jachta Excellence

Design jachet má stále své nevyčerpatelné možnosti. Tým návrhářů ze studia Winch Design chtěli na první pohled dokázat skoro nemožné, a překvapivě se to podařilo. Přišli s nápadem otočit celý trup lodi. Její nápadný exteriér asertivně prořezává zaoceánské vody a nabízí siluetu srovnatelnou s kosmickou lodí.

Jaká lákadla nabízí?

Může se jednoduše stát, že z této jachty se vám už nikdy nebude chtít vrátit domů. Pojďte se podívat, co všechno nabízí. Uvnitř se hosté mohou těšit na luxus, jako je velký bazén s vířivkou na zádi paluby, terasu, unikátní skleněné atrium, kino nebo tělocvičnu. Nezapomnělo se ani na garáž, kde se nacházejí dvě menší jachty Hodgdon Limo Tender dosahující délky skoro 10 metrů. Kdo miluje vodní sporty, přijde si na své! K vašemu sportovnímu vyřádění se budou k dispozici plachetnice RS 200 Angeboat pro dvě osoby, kompletní potápěčské soupravy, dále vodní hračky, jakou jsou seabob, paddlebordy, vodní lyže, wakebordy i kneebordy.

Excelence v pravém slova smyslu

Díky svým inovativním funkcím a řadě špičkových vymožeností je EXCELLENCE hodna svého titulu. Dala by se nejvystižněji popsat slovy nejluxusnější standardy kvality, služeb a zábavy. Její výjimečnost spočívá v obřích skleněných panelech, které poskytují dechberoucí výhled. Průzračné moře se v nich zrcadlí. Největší panel měří ohromujících 6 metrů na délku a byl navržen tak, aby poskytoval naprosto ničím nerušené soukromí. Futuristická jachta, která měří úctyhodných 80 metrů, je výsledkem spolupráce Abeking & Rasmussen a vyrobena byla v Německu. Je určena pro posádku až dvaceti tří lidí, obsahuje sedm kabin, jenž každá má specifický interiér odlišený barevně.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Jachtu si můžete vypůjčit v zimní sezóně za v přepočtu 25 740 000 korun na týden a v hlavní sezóně za v přepočtu 28 000 000 korun také na týden.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Abeking & Rasmussen
An der Fähre 2, 27809 Lemwerder, Německo
+49 (0) 421 67 33 0