Top hledané
Výsledky (0)
Představujeme nejnovější model značky, která ctí turecký i americký námořní design. Žádná žena neodmítne výlet na této luxusní jachtě!

Získejte ženu svého srdce na nové jachtě Vicem 65 IPS Classic

Eva Ledecká
15. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Vicem, nová luxusní jachta

Jachta Vicem 65 IPS Classic byla vystavena na mezinárodní výstavě jachet Fort Lauderdale International Boat Show 2018. Je poháněna dvěma dieslovými motory Volvo s výkonem 800 koní a její maximální rychlost je 26 uzlů. Dostala nás ale především svým unikátním interiérem, ve kterém se zrcadlí luxus a kvalita. Vítejte na palubě, která přímo svádí ke svádění!

Absolutní komfort, který se neodmítá!

V kokpitu této unikátní jachty najdete vekou sedačku do písmene L a luxusní bar. Jachta nabízí spoustu prostoru a komfortu i pro delší plavby. Můžete tu mít 3 pohodlné kajuty, všechny vybavené vlastním sprchovým koutem. Hlavní salónek a VIP kajuta jsou vybaveny manželskou postelí, třetí místnost má dvě samostatné postele.

Pokud byste chtěli vyrazit na výlet i se svými přáteli, místo pro ně se tady rozhodně najde!

Interiér, který vás okouzlí

Interiér vyniká dokonalým vybavením, a to co do funkčnosti, tak i designu. Nejmodernější elektronika a design se zaměřuje na otevřené prostory, vše je dokonale skladné a absolutně komfortní. Jemná elegance se skloubila s klasikou v dokonalém poměru. Dřevěné obložení kontrastuje s čistou bílou, paluba nabízí dostatek prostoru pro luxusní večerní posezení, relaxaci i pozorování vln na moři.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Chybí vám léto? Tak si ho připomeňte alespoň pohledem na fotky luxusní jachty v naší fotogalerii pod článkem... A třeba vám jednou, brzy, bude říkat pane!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze