Získejte ženu svého srdce na nové jachtě Vicem 65 IPS Classic

Představujeme nejnovější model značky, která ctí turecký i americký námořní design. Žádná žena neodmítne výlet na této luxusní jachtě!
15. listopadu 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Jachta Vicem 65 IPS Classic byla vystavena na mezinárodní výstavě jachet Fort Lauderdale International Boat Show 2018. Je poháněna dvěma dieslovými motory Volvo s výkonem 800 koní a její maximální rychlost je 26 uzlů. Dostala nás ale především svým unikátním interiérem, ve kterém se zrcadlí luxus a kvalita. Vítejte na palubě, která přímo svádí ke svádění!

Absolutní komfort, který se neodmítá!

V kokpitu této unikátní jachty najdete vekou sedačku do písmene L a luxusní bar. Jachta nabízí spoustu prostoru a komfortu i pro delší plavby. Můžete tu mít 3 pohodlné kajuty, všechny vybavené vlastním sprchovým koutem. Hlavní salónek a VIP kajuta jsou vybaveny manželskou postelí, třetí místnost má dvě samostatné postele.

Pokud byste chtěli vyrazit na výlet i se svými přáteli, místo pro ně se tady rozhodně najde!

Interiér, který vás okouzlí

Interiér vyniká dokonalým vybavením, a to co do funkčnosti, tak i designu. Nejmodernější elektronika a design se zaměřuje na otevřené prostory, vše je dokonale skladné a absolutně komfortní. Jemná elegance se skloubila s klasikou v dokonalém poměru. Dřevěné obložení kontrastuje s čistou bílou, paluba nabízí dostatek prostoru pro luxusní večerní posezení, relaxaci i pozorování vln na moři.

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

Chybí vám léto? Tak si ho připomeňte alespoň pohledem na fotky luxusní jachty v naší fotogalerii pod článkem... A třeba vám jednou, brzy, bude říkat pane!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká