Top hledané
Výsledky (0)
Vlastnit luxusní jacuzzi je jako mít nepřehlédnutelnou perlu, jak ve vašem interiéru, tak i v exteriéru. Vítejte ve světě, kde stres je neznámý pojem. Dopřejte si dokonalý relax. Život není jen o práci.

Jacuzzi ve vašem domě. Znáte luxusnější odpočinek?

Mgr. Jana Höger
18. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Hotels s Jacuzzi v pokoji Ritz Carton, Hong Kong

Jacuzzi a velké odhalení

Některá slova už natolik zdomácněla, že se zdají být součástí našeho života. Jacuzzi, nejvíce uznávaný název spojený s vířivou vodou či vodoléčbou ve vířivé vane. Ale víte, jaký má význam toto slovo? Asi vám teď vyrazím dech: Jacuzzi je v první řadě slavné příjmení. Bratři Jacuzzi začali tradici inovací v oblasti letectví a zemědělství a později ve skutečnosti se přičinili o vzniku nového průmyslu s produkty domácí hydroterapie. Za tím vším stála opravdová vášeň pro mechaniku. Firma Jacuzzi sestrojila v roce 1956 první hydromasážní zařízení na světě a v roce 1968 první moderní hydromasážní vanu.

Zázrak vodního živlu, který pomáhá odjakživa

Luxusní termální hydromasážní bazény, chcete-li vířivky či jacuzzi, jsou určené pro relaxaci nejen v exteriéru, ale i klidně v obývacím pokoji. Poslouží přitom k hřejivé, uvolňující a ozdravné koupeli. Základem pozitivních účinků hydroterapie je vztlak vody, její optimální teplota a cílené proudění. Interiér vašeho spa, stejně jako systémy trysek, je navrhován s ohledem na ergonomii lidského těla, jeho potřeby a vlastnosti. Vířivé vany představují luxus pokud jde o pocit, tak i o komfort používání.

Technologie jednoznačně patří k vodnímu světu

Luxus je spojen i s vyspělými technologiemi, které jsou neodmyslitelnou součástí dnešních jacuzzi. Velké přehledné displeje, dálková ovládání i možnost řídit své spa prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů, uživatelům maximálně usnadňují obsluhu whirlpoolu, ale i potřebnou péči o zařízení. Nemůže chybět ani LED osvětlení. Spa také může obsahovat výsuvný panel v podobě LCD obrazovky nebo DVD přehrávač. Kdo by to nechtěl?
Jacuzzi dnes nabízejí i výjimečný design, na jejímž vzniku se podílejí renomovaní designéři. Může tak být nepřehlédnutelnou ozdobou domova.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze