Top hledané
Výsledky (0)
Italská módní návrhářka Maria Grazia Chiuri oslnila začátkem roku svět novou kolekcí J'adior Jaro/Léto 2017.

J'adior: luxusní doplňky od Dioru

Eva Ledecká
05. května 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Butiky luxusní značky Dior po celém světě zaplavila nová energická a nepřehlédnutelná kolekce doplňků. Je to vůbec první kolekce, kterou návrhářka pro značku vytvořila. 

Maria Grazia Chiuri je kreativní ředitelkou luxusního módního domu již od července minulého roku a zároveň je to první žena, která vede kreativní oddělení značky Dior od svého založení v roce 1946.

J'adior miluje celý svět!

Nápis tvoří hlavní prvek každého luxusního doplňku. Najdete ho na jedinečných obroučkách slunečních brýlí, kabelkách, na páscích dámských bot, vytištěné na tričku nebo na zadní části tenisek. Na první pohled rozpoznatelná, jednoduchá a přitom výrazná. Taková je kolekce J'adior Spring/Summer 2017, která je už delší dobu na výslunní.

Luxusní byt s terasou 245m
Luxusní byt s terasou 245m, Praha 8

Luxusní nepřehlédnutelné doplňky

Na přední straně kožených kabelek na řetízku se třpytí výrazný nápis J'adior ve zlaté či stříbrné barvě. Tentýž nápis najdete také ve výrazných moderních náušnicích a náhrdelnících.

Sluneční brýle v bílé a černé barvě jsou kromě již známého nápisu a loga vybaveny ultra plochými šedými skly, které zaručují 100% ochranu před UV zářením.

Francouzština je jazykem lásky a s designovými doplňky J'adior je láska rozhodně ve vzduchu. J'adore Dior - J'adior!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze