Top hledané
Výsledky (0)
Královská svatba se neobešla bez patřičného luxusního auta, které je hodno prince a jeho drahé polovičky. Novomanželský pár měl možnost provětrat útroby legendárního sběratelského kousku. Tiše jim závidíte?

Jaguar E type Zero: Meghan a Harry si vychutnali požitek z luxusní jízdy

Mgr. Jana Höger
21. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Zářící pár a detaily auta dotažené až na maximum

Již samotná poznávací značka E 190518 z dálky všem hlásala, že tento výjimečný den patřil Meghan a Harrymu. Autu dodává na okázalosti modrá barva decentního stříbrného nádechu. Pod kapotou luxusního auto byste možná čekali tradiční benzinový šestiválec, nicméně vás překvapíme, auto má elektrický pohon.

Firma Jaguar je patřičně hrdá na své „koně“

Firma Jaguar Land Rover je oficiálním zdrojem autentických vozů, odborných služeb, originálních dílů a nezapomenutelných luxusních zážitků pro klasické nadšence značky Jaguar a Land Rover po celém světě. Musíme zmínit, že jejich rychle se rozvíjející tým v závodě Jaguar Land Rover Classic Works v Coventry se specializuje na vynikající rekonstrukce obou značek a na vybudování exkluzivních vozů typu New Original, jako jsou Jaguar Lightweight E-type a XKSS.

Luxusní Jaguar E type Zero je opravdový unikát

„Koncept Jaguar E-Type Zero kombinuje dynamickou jízdu původního modelu s vylepšeným výkonem díky elektrickému pohonu. Tato kombinace napomáhá skvělému zážitku z jízdy. Zároveň cílem luxusního vozu E type Zero je dosáhnout udržitelné budoucnosti při změně enviromentálních a ekonomických podmínek.“ Pronesl na adresu Jaguára Tim Hanning, ředitel Jaguar Land Rover Classic. Jen tak dále, my jim rozhodně fandíme.

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Jste zvědaví, co takové auto dokáže?

Britská automobilka si přizvala na vestavbu elektrického pohonu uznávaného odborníka aut a vynálezce Mateho Rimace, jenž má na svědomí elektrické supersporty pyšnící se svou výkonnou pohonnou soustavou. Mistr vyrobil automobil se silou 295 koní. Elektrický E-Type s ním zrychlí z nuly na sto kilometrů v hodině za 5,5 sekundy. Baterie vydrží zhruba 270 kilometrů jízdy, vše se odráží podle vaší jízdy.

Dopřáli byste si také tuto královskou jízdu?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Jaguar
Abbey Road Whitley, Coventry CV3 4LF Great Britain
+ 44 (0) 203 601 1544