Top hledané
Výsledky (0)
Park Ladronka je oblíbené místo sportovců a těch, kteří se rádi prochází v příjemné zeleni. Kousek od zelené oázy s výhledem na Prahu stojí luxusní vilová čtvrť. Zajímá vás, jak se tady žije?

Jak se žije u Ladronky

Eva Ledecká
25. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Park Ladronka

Ladronka je lokalitou Prahy 6, která prošla v posledních dvou dekádách rozsáhlou revitalizací. Dříve ne příliš lákavá oblast se nyní může pyšnit upraveným parkem s více než 3 kilometry kvalitních cest pro in-line bruslaře, krásnými výhledy na Prahu a luxusní usedlostí Landronka s restaurací a kulturním společenským centrem. Zrekonstruovaná usedlost se může pochlubit dokonce i prestižním oceněním Stavba roku 2006.

Bydlení na Ladronce
Usedlost Ladronka
Tomanova ulice - pohled z parku Ladronka

Luxus pro každého

Tato lokalita je jako stvořená pro všechny věkové kategorie. Mladé páry jistě ocení luxusní bydlení jen kousek od místa, kde se mohou věnovat sportovním aktivitám. Rodiny s dětmi uvítají klid a možnost nechat své děti běhat venku. Starší věkové kategorie nadchnou prvorepublikové vily, okolní historické památky a všudypřítomná zeleň.

Park Ladronka je ohraničen frekventovanou ulicí Patočkova, přes kterou byl však v roce 2004 postaven most pro pěší, což značně zjednodušilo chodcům přechod na stranu Břevnova s klášterem.

Vilová zástavba

V těsné blízkosti Ladronky, mezi ulicí Tomanova a Bělohorská, můžete obdivovat luxusní vily z první republiky, které zde vznikly v době, kdy docházelo k celkovému rozvoji Prahy. Nová výstavba tehdy musela dodržovat určitá pravidla a domy se stavěly podle jednotného urbanistického plánu. V blízkosti parku však vznikají nové zástavby nabízející luxusní bydlení ve vilách nebo v bytech.

Luxusní byt Praha 6 - 78m
Luxusní byt Praha 6 - 78m, Praha 6

Krása Prahy na dosah

Ladronka má jednoduché spojení s historickým centrem města. Nedaleko se nachází Břevnovský klášter i letohrádek Hvězda a vypravit se můžete na romantickou procházku kolem řeky Brusnice. Pokud přemýšlíte nad klidným bydlením a nechcete opustit krásy Prahy, luxusní lokalita Landronka vám nabízí řešení.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: