Top hledané
Výsledky (0)
Jak se známé osobnosti oblékly na premiéru filmu Jan Žižka?

Jak se známé osobnosti oblékly na premiéru filmu Jan Žižka? Nepřehlédnutelný Cristovao, Šebrle jako z Hollywoodu i sázka na černou klasiku

Barbora Večeřová
07. září 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Ben Cristovao na premiéře doslova zazářil

Premiéra nejdražšího českého velkofilmu Jan Žižka je dokonalou příležitostí, jak se vyfiknout. Dresscode slavnostní premiéry, která proběhla ve Slovanském domě, byl creative black tie, který je známý tím, že je uvolněnější než klasický black tie a nabízí prostor pro kreativitu v barvách i doplňcích, a to nejen u dam, ale také u pánů. Pojďme se společně podívat, jak se ho zhostily přítomné celebrity. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Barbora Večeřová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Barbora Večeřová

Ben Cristovao byl v modrém obleku nepřehlédnutelný

Otevřít v galerii (6)
Ben Cristovao
Ben Cristovao Zdroj: Profmedia

Ben Cristovao, jeden z těch, kteří ve filmu Jan Žižka ztvárnili roli, nás na premiéře filmu velmi příjemně překvapil! Přesně takhle si totiž představujeme dress code black tie. Není třeba se držet při zemi, proto si Ben oblékl výrazný modrý oblek, který už jen doplnil bílým tričkem a obyčejnými bílými teniskami. 

Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

Roman Šebrle s novou přítelkyní se červeného koberce zhostili s grácií 

Otevřít v galerii (6)
Roman Šebrle s Lenkou Kovaříkovou
Roman Šebrle s Lenkou KovaříkovouZdroj: Profimedia

Bývalý český reprezentant a moderátor Roman Šebrle vyvedl na první společenskou akci svou novou přítelkyni Lenku Kovaříkovou. Lenka celou premiéru působila, jako by se pro blesky všudypřítomných fotoaparátů doslova narodila, a společně se svým partnerem zářili na červeném koberci jako pravé hollywoodské hvězdy. No, uznejte sami, že to novému páru opravdu slušelo. 

Natálie Jirásková se sladila s Adamem Mišíkem 

Otevřít v galerii (6)
Natálie Jirásková a Adam Mišík
Natálie Jirásková a Adam MišíkZdroj: Profimedia

Pár, o kterém poslední dobou slýcháme a čteme velmi často. A není se čemu divit. Mladičká dcera modelky Ivy Kubelkové opravdu ví, co se nosí, a pro slavnostní premiéru se perfektně sladila se svým partnerem, hudebníkem Adamem Mišíkem. Natálie oblékla dlouhé elegantní šaty s rozparkem, Adam košili v podobné barvě. Chybět samozřejmě nesmělo sako. Dresscode zvládnutý na jedničku! 

Jiří Procházka, jak ho z klece neznáte 

Otevřít v galerii (6)
Jiří Denisa Procházka
Jiří Denisa Procházka Zdroj: Profimedia

Bojovník Jiří Denisa Procházka všem dokázal, že i MMA zápasníci mohou vypadat elegantně, když chtějí. Jiří do Slovanského domu dorazil v bílé košili a modrých kalhotech, celý outfit doplnil bílými teniskami. 

Originální Barbora Nesvadbová

Otevřít v galerii (6)
Barbora Nesvadbová
Barbora Nesvadbová Zdroj: Profimedia

Outfit spisovatelky Báry Nesvadbové nás opravdu baví. Černý kalhotový kostýmek s vestou doplnila jednoduchou bílou košilí a baretem. Bára navíc měla šťastnou ruku i s výběrem rtěnky, ikonická rudá se k černobílému outfitu dokonale hodí a působí smyslně. 

Sázka na klasiku Renaty Langmannové a Ondřeje Novotného 

Otevřít v galerii (6)
Ondřej Novotný a Renata Langmannová
Ondřej Novotný a Renata Langmannová Zdroj: Profimedia

Černá je prostě černá. Nedá se s ní toho příliš pokazit. Své o tom ví i modelka Renata Langmannová, která na premiéru vyrazila v doprovodu svého manžela, moderátora a majitele organizace Oktagon, Ondřeje Novotného. Renata oblékla černé dlouhé šaty se vzdušnými průsvitnými volány, Ondřej jí sekundoval s celočerným oblekem. 

Barbora Večeřová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Jakub Kohák zřejmě nevěděl, že jde na slavnostní premiéru 

Otevřít v galerii (4)
Jakub Kohák
Jakub Kohák Zdroj: Profimedia

Herci Jakubovi Kohákovi zřejmě nikdo neřekl, že se chystá na slavnostní premiéru filmu. Myslel si zřejmě, že jde prostě jenom do kina. Alespoň jeho outfit to naznačuje. Kšiltovka je pro něj sice typická, na premiéru filmu se ale opravdu nehodí. S černými džínami a červenými ponožkami působí Jakub trochu buransky. 

Jaromír Soukup by si měl nechat poradit 

Otevřít v galerii (4)
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup Zdroj: Profimedia

Na premiéru Jana Žižky vyrazil i nejsledovanější pár Česka. Zatímco modelka a influencerka Agáta Hanychová ostudu opravdu neudělala, mediální mogul Jaromír Soukup vedle ní působil nepatřičně. V bílém tričku a džínech se na akce podobných rozměrů opravdu nechodí! Víme, že si Jaromír nejradši vše udělá sám, soudě podle one-man show pořadů v jeho televizi, ale alespoň co se módy týče by si mohl nechat poradit. 

Milan Peroutka se snažil být originální 

Otevřít v galerii (4)
Milan Peroutka
Milan PeroutkaZdroj: Profimedia

Jak již bylo řečeno, dresscode black tie creative nechává hodně prostoru pro kreativitu. V některých případech je ale možná lepší držet se nestárnoucí klasiky. Jedním z těch případů je situace, kdy vás napadne obléct se podobně jako herec a moderátor Milan Peroutka. Hnědé oversized tričko nezachrání ani logo luxusní značky, černé krátké kalhoty v kombinaci s nízkými botami prostě nejsou to pravé.

Holky z naší školky 

Otevřít v galerii (4)
Vanda Konečná s dcerou Laurou
Vanda Konečná s dcerou LaurouZdroj: Profimedia

Herečka Vanda Konečná Károlyi dorazila na premiéru s dcerou Laurou. A vypadá to, že se s dcerkou pokusila sladit i outfitem. Bílá tylová sukně se hodí možná na rozlučku se svobodou, v kombinaci s růžovým crop-top tílkem, hnědým šátkem a hnědou mini kabelkou outfit působí opravdu tak, jako by ho skládalo dítě ze základní školy. 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze