Top hledané
Výsledky (0)

Jak skoncovat s Valentýnem snadno a rychle!!!

Ornella Koktová
30. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Valentýn, to je jeden den v roce, na který se polovina lidí těší celý rok (žen), ale ta druhá by ho nejraději pohřbila pěkně hluboko pod zem. Nejsem zrovna ten typ ženy, která ho dvakrát prožívá a ani mi nic jiného nezbývá. Nejsem skeptik, jen přiznávám realitu. Přece jen, třicet let od revoluce je stále trochu málo. 

Pokud se chcete tomuto svátku vyhnout a prožít 14. února bez Valentýna, postup je následující:

Proč vůbec slavit?!
Nebylo to mnou! Jdi pryč!
Prý ani Marilyn tento svátek moc nebral.

1. Randěte – nebo ještě v lepším případě – vstupte do manželství s člověkem, který prožil část svého života za socialismu.

Tehdy se slavil maximálně tak První máj a nějaký anglosaský svátek nikoho absolutně nezajímal. Tudíž se vám obloukem vyhnou všelijaká klišé v podobě červeného vína, rudých růží a nezajímavé bonboniéry na konferenčním stolku. (Jasně že na to zapomněl a neví která bije!) Co opravdu nesnáším, je totiž konvenční tlak mít zrovna v ten jeden večer “romanticky-nadrženou” náladu...

2. Vykašlete se pro jednou na sociální sítě.

V tento den jsou přesycené všelijakými zamilovanými hashtagy, výzvami, zamilovanými selfíčky a v tom nejhorším případě pohybujícími se GIFY, které hromadně posílají kamarádky v naději, že si pro dnešek změní svůj zoufalý osud. Znáte to přece taky: „Tuto koláž pošli deseti lidem do pěti minut a tvůj zamilovaný osud tě nemine.“ Do háje s tím!

3. Nevycházejte ven po sedmé večer.

Jste sami jako kůl v plotě, rozešel se s vámi váš protějšek nebo vaše drahá polovička prostě jen na to celé “haló” kašle?! Ve chvíli, kdy si u sebe doma uděláte izolovaný a pohodový svět, hravě zapomenete na ty líbající se dvojice na každém rohu.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

4. Nechoďte do restaurace!!!

Valentýnské menu pro dva, valentýnská výzdoba, valentýnský 1 drink plus ten druhý zdarma. Jít pak na policii s tím, že chudák číšník dostal jednu mezi oči po opakovaném dotazu, zda doopravdy budete večeřet sami, opravdu nechcete…

5. Zapněte si televizi.

Je všeobecně známo, že poslední dobou televizní program stojí za pendrek. Takže nejideálnější volba je pustit si staré Bakaláře a nebo drsnou Hru o Trůny na HBO. Rázem se svátek “všech” zamilovaných rozplyne jako pára nad hrncem. Pochopitelně snímky jako “Zápisník jedné lásky”, “Titanic”, “Legenda o vášni”, “Duch” nebo “Velký Gatsby” NEPŘIPADAJÍ V ÚVAHU!!!

A tímto bych prohlásila Anti Valentýna za úspěšně zahájený!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cover Story: Anti Valentýn – NE lásce na povel!
Zobrazit článek
3 nejdrsnější antivalentýnské kampaně
Zobrazit článek