Top hledané
Výsledky (0)
Z počátku to vypadalo jako chaos, ale tak to v backstage prostě je!

Jakub Polanka na pražském týdnu módy nechal nakouknout do prostředí backstage a předvedl jedinečnou originální show!

Dominika Žejdl
05. září 2022
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Druhý den fashion weeku se Mystic Skatepark Štvanice naplnil téměř k prasknutí. Tolik lidí jsme na letošním pražském týdnu módy ještě neviděli. Svou kolekci předvedl talentovaný a renomovaný návrhář Jakub Polanka, který patří mezi ikony české módní scény. A jako vždy všem vyrazil dech. Když přehlídka odstartovala, zůstali všichni v šoku, návrhář společně se svým týmem přinesl modrý koberec a věšáky na oblečení plné ramínek. Když z boku začaly chodit modelky, které se po předvedení modelu vrátily právě k věšákům a Jakubovi, začal pěkný chaos, aneb zákulisí backstage. A výměna modelů!

Ikonická královská modrá nechyběla ani tentokrát

K Jakubovi Polankovi jasně patří královská modrá. Barva, která je  s ním spojená od samého začátku, se na letošním pražském týdnu módy promítla hned na několika modelech. Dlouhé rukavice, tylové šaty, vlečka, šusťákové bundy a pláště. A samozřejmě filtrované šaty.

Otevřít v galerii (3)
Přehlídka Jakuba Polanky
Přehlídka Jakuba PolankyZdroj: MBPFW
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Nejvíce nás zaujal tento outfit. Jednoduché modré šaty z lehkého průsvitného tylu s odhalenými rameny působily naprosto žensky a něžně. 

Otevřít v galerii (3)
Přehlídka Jakuba Polanky
Přehlídka Jakuba PolankyZdroj: MBPFW

Připravená do deště!

Další nepřehlédnutelné modely byly vyrobené z lehké šusťákoviny. Tohle bylo trochu více extravagance, která na fashion week patří. Maxi pláště, bundy, které zakrývaly i hlavu, byly jako z jiného světa. Člověk si připadal jak na jiné planetě. Některé modely byly nositelné a jedinečné, jiné naopak spíše pastvou pro oko. 

Otevřít v galerii (3)
Přehlídka Jakuba Polanky
Přehlídka Jakuba PolankyZdroj: MBPFW

Elegance a nositelná móda

Další věc, která se nám nám na přehlídce Jakuba Polanky líbila, byl výběr outfitů, které byly zároveň opravdu nositelné. Málokdy si totiž na přehlídce dokážete představit, že byste některý z modelů odnesli domů. Ale zde by se to dalo říci s jistotou hned u 5 modelů. Ceníme si toho, že Jakub myslí na nositelnost, využití a práci s materiály a že se drží svých tradic. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze