Top hledané
Výsledky (0)
Na festival, do města, na večeři, na nákupy nebo na procházky přírodou. Nesmrtelný boho styl vládne světu a luxusním kolekcím SS 2018.

Jaro a léto patří boho stylu. Luxusní kolekce míří do ulic!

Martina Šmalclová
01. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Dolce & Gabbana SS 2018

To nejlepší z aktuálních kolekcí SS 2018

Vzdušné, letní, pohodlné, sexy, něžné a dokonale ženské. Takové jsou luxusní boho kousky, které nesmí ani letos chybět ve vašem šatníku. My vám přinášíme přehled toho nejlepšího, co světoví návrháři představili na týdnech módy.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Překvapení se nekoná. Hitem zůstávají maxi šaty!

Hitem zůstávají i nadále maxi šaty, které své nositelky promění v romantické a éterické víly, jež si jsou zároveň vědomy svých předností. Boho styl začíná také zkracovat a luxusní návrháři přicházejí se záplavou mini nebo inovativními a moderními prvky.  

Králem boho stylu se stávají Dolce & Gabbana, Anna Sui a Etro

Jedničkami v boho stylu jsou pro sezónu SS 18 italské značky Dolce & Gabbana a Etro a americká Anna Sui. Kolekci Dolce & Gabbana tvoří vzdušné maxi šaty zářivých barev a výrazných motivů. Nechybí v ní romantické květiny, ale také divoká zebra nebo hrací karty. Ano, i tak může vypadat boho!

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Annu Sui oblečte na festivaly, budete za hvězdu!

Kolekci Etro SS 2018 tvoří převážně maxi kousky s paisley vzorem, ale objevuje se i několik ultra mini, které nechají vyniknout vašim křivkám. Luxusní Anna Sui přichází se stylovými šortkami, topy a kozačkami, které z vás pro změnu udělají dokonalou festivalovou hvězdu!

Na své si přijdou i milovníci Elie Saab nebo Emilio Pucci

Na své si přijdou také milovníci dalších značek. Bohémský prvek do svých kolekcí zapojily také luxusní značky Elie Saab, Calvin Klein, Marc Jacobs, Pinko, Escada, Emilio Pucci, Altuzarra, Michael Kors nebo Hermès.

A co vy? Jste připraveni strávit jaro a léto na vlně boho stylu?

 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Vzdušné, éterické, něžné, rebelské, pohodlné ale také sexy.

Boho styl zkrátka pro mě nemá jednu pevnou definici či směrnici, které se vlastně ani samotní návrháři nedrží. A možná právě to je důvod proč jsem tomu “boho” propadla i já sama.

Bezkonkurenčně nejhezčí kousky překvapivě nenabízí Etro, ale můj oblíbenec Elie Saab. Zelené šaty v podobě listů pospojované černými pásky a nesmírně hlubokým výstřihem mě osobně přivádí do varu. Jen je škoda, že mé větší vnady by v tomto případě byly spíše na obtíž. Mým dalším favoritem je také značka Emilio Pucci a jejich maxi šaty originálně zdobené po stranách. Dle mého názoru ideální záležitost na procházku po centru Prahy zakončenou brzkou večeří na terase v Hergetově Cihelně. Taky už vidíte ten západ sluncem nad Karlovým mostem?

Bohužel šaty, které mě snad jako úplně jediné zklamaly, jsou ty od Marca Jacobse. Zelené halucinogenní disco korunované turbanem? To opravdu není boho, ale jasná Afrika. Na nějaké pouliční trhy uprostřed Etiopie možná, ale jinde po světě? Říkám kruté NE!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382